45 yaşındaki işsiz John Triplette acil hattı 27,000 defadan fazla arayarak hattı boş yere meşgul ettiği için suçlu bulundu. Polis, adamın memurlarla sohbet edip yalnızlığını gidermek için bazen günde yüzlerce kez aradığını söyledi. Cep telefonunun sinyali sayesinde yeri tespit edilen adam aramalarını ücretsiz olduğu için yaptığını söyleyerek özür dilese de, $1,000'lık para cezası ve/veya 6 ay hapis ile yargılandı.

McDonalds'ta Chicken McNuggets bulunmadığı için sinirlenen kadın üç kez acil durum hattını aradı. 27 yaşındaki Latreasa Goodman, polisi arayarak kasiyerin parasını geri vermediğini söyledi. Olay yerine gelen polislere "Bu acil bir durum. McNuggets bulunmadığını bilseydim paramı vermezdim. Şimdi bana McDouble vermek istiyor, ben istemiyorum!" diyen kadın hattı boş yere meşgul ettiği için tutuklandı.

Çin'de bir kadın acil durum hattını arayarak erkek arkadaşının üşümüş ayaklarını ısıtmayı reddettiğini söyledi. Polis memuru Xiao Deng art arda iki şikayet aldığını belirtti; biri erkek arkadaşının ayağını ısıtmadığından, diğeri ise kız arkadaşının çok fazla şey istediğinden bahsediyordu. Deng, çiftin dairesine gidip erkek arkadaşa bir kızın ayağını ısıtmanın bir adamın görevi olduğunu, kadına ise ayaklarını ısındıktan sonra hemen çekmesi gerektiğini söyledi. Genç çift sorunlarını çözdüğü için polise teşekkür etti.

Sinirli Alman ev kadını kocasının erotik yayınlar izlemesini durdurması için polisi aradı. Aachen'da yaşayan 44 yaşındaki yaşlı kadın acil durum hattını arayarak ağlamaklı bir sesle acil bir durum olduğunu söyledi. Polis memurları apartman dairesine geldiğinde 46 yaşındaki kocanın televizyonda erotik yayın seyrettiğini gördü. Bu duruma müdahale edemeyeceklerini söyleyen görevliler kadını bir danışmana yolladı.http://www.haber3.com/en-sacma-10-acil-durum-aramasi-foto-galerisi-45807-p5.htm#ixzz3kNHR2gcH

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.