Güncel

En ucuz Xiaomi Redmi modeli için geri sayım başladı

Xiaomi'nin alt markası Redmi için yeni bir cihaz onaylandı. Detaylar haberimizde.

En ucuz Xiaomi Redmi modeli için geri sayım başladı

Son zamanlarda Xiaomi 12 adlı amiral gemisi serisinin beklenen sızıntıları gelmeye devam ediyor. Gelecekte yaklaşan lansman etrafındaki etkinlikler kesinlikle ilginç olacak, ancak diğer rakip markaları da unutmayalım.

Xiaomi'nin bağımsız markası Redmi kesinlikle birçok hayran tarafından iyi bilinmekte olan bir firma. Portföyünde bulunan akıllı telefonlar gerçekten harika bir fiyat-performans oranı sunuyor ve bu da firmayı bu kadar popüler kılıyor. Son sızıntılar, yeni bir Redmi telefonun geldiğini ortaya koyuyor.

Redmi Note 11'mi geliyor?

Tanınmış bir leaker olan Mukul Sharma, sosyal ağ Twitter'da Redmi'den gelecek yeni bir akıllı telefonu ortaya çıkaran bir gönderi yayınladı. "2201117SY" model ismi dışında, cihaz hakkında temel olarak şuanlık hiçbir şey bilmiyoruz.

Akıllı telefon, performans testi tarihini gösterebilecek IMEI veritabanında tespit edildi. Şu anda hangi akıllı telefon olacağını bilmiyoruz ancak sızıntı yapanlar, popüler Redmi Note serisinin halefi olabileceğini tahmin ediyor.

Son onuncu neslin piyasaya sürülmesinden bu yana, yeni akıllı telefonun Redmi Note 11 adını taşıyacağına inanıyoruz . Tabii ki, bu sadece doğrulanmamış bir spekülasyon, ancak bu cihazın gelişi ve sızıntılar tamamen gerçek.

En ucuz Xiaomi Redmi modeli için geri sayım başladı - Resim : 1

Yakın gelecekte, kesinlikle çekici olacak olan cihazın donanımını muhtemelen ilerleyen zamanlarda öğreneceğiz. O zamana kadar, planlanan cihazın çevresinde neler olup bittiğini sabırla ve düzenli olarak izlemekten başka bir seçeneğimiz yok.

Sizler Redmi serisi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlar
Cavid
Gəlsə super olar
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.