Güncel

En yaratıcı tweet taraftardan, FC Barcelona - Fenerbahçe Ülker Maçı Fenercell'den

Fenercell abonesi olan iki şanslı çift, 11 Aralık’ta gerçekleşecek FC Barcelona – Fenerbahçe Ülker basketbol maçını izlemeye Barselona’ya gidiyor

En yaratıcı tweet taraftardan, FC Barcelona - Fenerbahçe Ülker Maçı Fenercell'den

2009 yılından bu yana devam eden Avea & Fenercell işbirliğinin 5 yıl daha uzatılması ile birlikte Fenerbahçe taraftarlarına takımlarını hem yurt içinde hem de yurtdışında destekleme fırsatı sunan kampanyalara bir yenisi daha ekleniyor. Fenercell kullanan Fenerbahçe taraftarları dünyanın en çok ziyaret edilen şehirlerinden biri olan Barcelona’da unutulmaz bir deneyim yaşıyor.

Twitter üzerinden 2 Kasım’a kadar sürecek olan kampanya ile; #KanaryaBarselonada hashtag’i ile Fenerbahçe’ye olan desteğini en yaratıcı şekilde anlatan iki Fenercell’li birer arkadaşı ile birlikteTurkish Airlines Euroleague kapsamında 11 Aralık’ta Barselona’da oynanacak FC Barcelona – Fenerbahçe Ülker basketbol maçına gitme şansı yakalayacak.

Hem kulübün hem de taraftarın yanında olan Fenercell taraftar hattı, Fenerbahçe’ye gönül veren taraftarlara takımlarına bilet almanın dışında da destek olabilme imkanı veriyor.

Fenercell’liler cazip tarifeler ve teknolojik yeniliklere ek olarak özel katma değerli servislerden de yararlanabiliyor. Konuşma özgürlüğünü, takımları ile ilgili bilgilere herkesten önce ulaşabilme ayrıcalığını, eğlencenin ve takım ruhunun coşkulu dünyasını keşfediyor. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.