Güncel

En Yeni Komedi Filmleri ile Keyifli Zaman Geçirin!

Türkçe altyazılı film sitesi arayanlar için farklı bir internet sitesi yer alıyor. İşte bu site.

En Yeni Komedi Filmleri ile Keyifli Zaman Geçirin!

Komedi filmleri online film izleme sitemizde en yoğun ilgi gören yapımlar arasındadır. Gergin geçen bir günün ardından, evde olduğunuz bir zaman dilimi içinde komedi filmleri ile vaktinizi değerlendirebilirsiniz. Film sitemizde komedi filmleri için farklı alternatifler sunulur. Türkçe alt yazı ve dublaj ile filmleri seyredebilirsiniz.

Son Çıkan Komedi Filmlerini İzle!

Kaliteli film izleme adresi olan sitemizde en son çıkan komedi filmleri de bulunuyor. Klasikleşmiş, en iyi filmlerin yanı sıra en yeni filmleri de beğeninize sunuyoruz!

2019-2020 yapımı olan komedi filmlerini sitemizden izleyebilirsiniz. Kesintisiz olarak seyredebileceğiniz komedi filmlerini film robotumuz üzerinden arayabilir ve listeleyebilirsiniz. Özellikle aradığınız bir film varsa bu alandan kolayca ulaşmanız mümkündür.

Film robotumuzda izlemek istediğiniz komedi filmlerinin yılını, IMDB puanını belirtin ve “Filmleri Getir” butonuna tıklayın. Örneğin 2019-2020 yılının komedi filmleri için film robotu alanından ayarlama yapabilir ve yalnızca bu yıla ait komedi filmlerini görebilirsiniz.

IMDB puanı olarak da kriteriniz bulunuyorsa bunun için de tercihinizi belirtmeniz mümkündür. Sadece 7 ve üzeri vb. puan alan komedi filmlerini listeli olarak görebilirsiniz.

Komedi Filmlerini Türkçe Alt Yazılı ya da Dublajlı Olarak Seyredin!

Komedi filmi izle; komedi filmlerini aratırken yerli, Türkçe alt yazılı veya Türkçe dublaj seçenekleri ile filtreleme yapmanız da mümkündür.

2019-2020 senesinin en iyi komedi filmlerinden biri olan “New York’ta Yağmurlu Bir Gün” sitemizde sizlere sunuluyor!

Filmin IMDB puanı 6,6 olarak açıklanmıştır ve ünlü yönetmen Woody Allen tarafından çekilmiş bir yapımdır. Filmin başrollerinde ise Elle Fanning ve Liev Schreiber bulunuyor.

Filmde Gatsby, çok varlıklı bir ailenin oğludur. Kız arkadaşı Asleigh ödevi için Manhattan’a gidecektir ve Gatsby bunu romantik bir tatil planı olarak görür. Çift Manhattan’a geldikleri anda ise yağmurlu bir hava onları karşılar ve moralleri bu nedenle bozulur fakat beklenmeyen rüzgarlar onların tatilini de bambaşka şekilde etkileyecektir.

En Yeni Komedi Filmlerini Kesintisiz Seyredin!

Kesintisiz, donma ve takılma olmadan film keyfini yaşayın! Online film sitemizde takılmadan film izleyebilirsiniz! En iyi ve yeni komedi filmlerini HD kalitede, full ekran izleme olanağı sunuyoruz!

2019 komedi filmleri arasında yer alan “Senle ya da Sensiz” filmini platformumuz üzerinden izleyebilirsiniz! Filmin IMDB puanı 6,4 olarak açıklanmıştır. Yönetmenliğini Denes Orosz yaparken, başrolleri Bela Meszaros ve Juli Basti paylaşıyor.

Filme Gergo karakteri 30’lu yaşlarının sonundadır ve kadınlarla uzun süreli ilişki kurmamaktadır. Keyfine bakarak yaşamak isteyen ve bu hayat tarzını benimseyen Gergo, başını kadınlarla sık sık belaya sokar. Bir gün üst komşusu Saci adında bir kadınla tanışır. Çok düzensiz ve yalnız yaşayan bir kadın olan Saci üstelik hamiledir. Ev sahibiyle kavga edip sokakta kalmıştır. Gergo annesine karşı bir oyun oynayacak ve Saci ile işbirliği yapacaktır. Fakat yalanlar durumu çok karmaşık bir hale sokacaktır.

Yüksek Kalitede Son Çıkan Komedi Filmlerini İzle!

Son çıkan komedi filmleri arasında 2019 yapımı olan “Mutsuzluğun Peşinde” de bulunuyor. Jason Winer filmin yönetmeni iken, başrol oyuncuları ise Jack Lacy ve Martin Freeman’dır.

Sitemizdeki filmleri HD film izle ve geniş ekranda seyredebilirsiniz. Mutsuzluğun Peşinde filmini de yüksek seyir keyfi ile izleme olanağı bulacaksınız. Filmin konusu her mutlu olduğu anda bayılan bir adamla ilgilidir. Charlie, güçlü duygular hissettiği zaman bayıldığı için bu durum hayati tehlikeye bile yol açabilecek seviyededir.

Bu nedenle hayatı boyunca mutluluktan kaçmak zorunda kalmıştır. Özellikle kadınlardan uzak durmaya çalışır ancak bir gün çalıştığı kütüphaneye Francesca adında bir kadın gelecektir. Durumlar iyi gitmeyince de onu kardeşine ayarlar ancak içi rahat etmemiştir. Francesca onun bu kaderini değiştirebilecek mi?

Çok Sayıda Komedi Film Seçenekleri Sitemizde!

Komedi filmleri oldukça fazla sayıdadır. Yüksek IMDB puanı olan filmlerden biri de 2020 yapımı Isi&Ossi’dir. Birbirine zıt olarak görülen hayatlar yaşayan Isi ile Ossi’nin yolları nasıl kesişecek?

Isi, zengin bir ailenin kızıdır ve hayallerinin peşinden gitmek istemektedir. Tek isteği ise bir şef olmaktır. Ossi de annesiyle yaşayan, ekonomik sorunları olan bir boksördür. Bir gün para kazanmak için bir yarışmaya katılacaktır.

Beklenmedik bir durum bu ikilinin görülenden çok daha fazla ortak noktaya sahip olmalarıdır! Isi, Ossi ile bir anlaşma yapar ve ailesine onunla birlikte olduklarını söyler. Bundaki amacı ailesinin hayallerinin önünden çekilmesidir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.