Güncel

En Yenilikçi Şirket Ödülü LG'nin oldu

Bu yıl 19’uncusu düzenlenen Global Mobil Ödülleri’nde en saygın ödül yine LG Electronics’in oldu.

En Yenilikçi Şirket Ödülü LG'nin oldu

LG Electronics, Barselona’da düzenlenen Mobil Dünya Kongresi’nde Dünya GSM Birliği  (GSMA) tarafından “En Yenilikçi Cihaz Üreticisi” ödülüne layık görüldü. Mobil sektör uzman ve analistlerinin temsil ettiği GSMA Ödül Komitesi sponsorluğunda gerçekleşen Global Mobil Ödülleri, sektörün en saygın ödülü olma niteliği taşıyor.

LG Mobil Pazarlama İletişimi Bölüm Başkan Yardımcısı Chris Yie, GSMA’in mobil sektöründeki birçok firma arasından bu saygın ödüle LG’ye layık görmesinden büyük onur duyduklarını söyledi. Yie,  “LG’nin başarısının ardında her zaman yenilikçilik olmuştur. Geçen yıl MWC 2013’te kazandığımız “Yılın En İyi Akıllı Telefonu” ödülüne ek olarak bu yıl kazandığımız ödül, emek ve çalışmalarımızın karşılığını bulduğunun açık bir kanıtı” diye konuştu.  

 1393495028_mwc2014odul2.jpg

LG Electronics MWC 2014’te sekiz farklı akıllı telefon modeli tanıttı. Bunlar; “Knock and Discover Tomorrow” teması altında G Pro 2, G Flex, G2 mini, F Serisi ve LIII Serisi oldu. Sektör liderlerinin şirketin en yeni telefonlarında bulunan, aralarında Knock Code ve diğer benzersiz UX özelliklerinin de bulunduğu farklı özellikleri deneyimleyebilmeleri için, LG’nin standındaki ürünler, Knock and Create, Knock and Play, Knock and Connect adlı üç farklı alanda sergilendi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.