Erkek arkadaşına böbreğini bağışladıktan sonra aldatıldığını öğrendi!

Sosyal medyada başından geçen oldukça üzücü bir olayı paylaşan genç bir kadın sosyal medyanın gündemine bomba gibi oturdu. İşte tüm detaylar.

Erkek arkadaşına böbreğini bağışladıktan sonra aldatıldığını öğrendi!

Bir kadın böbreğini erkek arkadaşına bağışladığını, ancak kısa süre sonra erkek arkadaşının kendisini aldattığını öğrendiğini sosyal medyada paylaştı. Kadının başına gelen üzücü olay kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

Colleen Le isimli kadın olay hakkında şu anda 11 milyondan fazla izlenen bir video yayınlayarak TikTok'ta viral oldu. Klipte Colleen, erkek arkadaşına böbreğini bağışladığı için hayatında ikinci bir şans elde etmesini kutlarken görülüyor, ancak ardından aldatıldığını öğreniyor.

Erkek arkadaşına böbreğini bağışladıktan sonra aldatıldığını öğrendi!

TikTok videosunun ardından YouTube videosu da çeken kadının orijinal paylaşımında, "Erkek arkadaşımın böbreğimi aldıktan sonra ikinci bir hayata şansı olduğu için heyecanlıyım" ifadeleri kullanılıyor. Ardından, Colleen'in yüzü yataktayken video kesiliyor. 30 yaşındaki California vatandaşı, Buzzfeed ile yakın zamanda yaptığı bir röportajda, eski erkek arkadaşıyla 2015 yılında tanıştığını ve birkaç aylık flörtün ardından böbreğini ona vermeye karar verdiğini açıkladı. O sırada erkek arkadaşının böbreği yüzde beşin altında çalışıyordu, bu yüzden Colleen onun böbreğini almasının acil olduğunu hissetti.

“Gününün nasıl geçtiğini ve sağlık açısından ne kadar mücadele ettiğini gördüm, bu yüzden beni ona elimden gelen en iyi şekilde yardım etmek istedim" diyen kadın bu sürecin ardından ne yazık ki aldatıldığını öğrenmiş. Siz bu konu ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Sizin başınıza gelseydi nasıl tepki verirdiniz?