Güncel

Ertuğ Ayık HP MEMA Bölgesine Atandı

HP Türkiye Kişisel Sistemler ve Baskı Grubu Ülke Müdürü görevini son bir yıldır başarıyla yürüten Ertuğ Ayık, HP Türkiye’den bölge pozisyonlarına atanan başarılı yöneticiler arasındaki yerini aldı.

Ertuğ Ayık HP MEMA Bölgesine Atandı

1996 yılından beri HP Türkiye bünyesinde farklı görevler üstlenen Ertuğ Ayık, son 1 yıldır sürdürdüğü HP Türkiye Kişisel Sistemler ve Baskı Grubu Ülke Müdürü görevinde sergilediği başarı üzerine HP MEMA (Ortadoğu, Akdeniz & Afrika) Bölgesi Kişisel Sistemler ve Baskı Grubu Kurumsal Müşteriler Satış Direktörü görevine atandı. HP Türkiye Kişisel Sistemler ve Baskı Grubu Ülke Müdürü görevinde HP’nin Türkiye’de hem PC, hem de yazıcı alanlarındaki pazar payını artırıp, liderliğini pekiştiren Ertuğ Ayık, HP Türkiye’nin yurtdışı pozisyonlara yönetici transferi yapma başarısının son halkasına da imzasını atmış oldu. Ertuğ Ayık yeni görevinde HP’nin kişisel sistemler ve baskı ürün ve çözümlerinin 72 ülkede kurumsal müşterilere satışından sorumlu olacak.

1368775033_hpertugayik1.jpg
Ertuğ Ayık kimdir?

Boğaziçi Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümü mezunu olan Ertuğ Ayık, 1996 yılında adım attığı HP Türkiye bünyesinde sırasıyla, Bilgisayar Bölümü Satış Temsilcisi, Ticari Görüntüleme ve Baskı Bölümü İş Geliştirme Müdürü,  Görüntüleme ve Baskı Bölümü Grup Müdürü, Görüntüleme ve Baskı Bölümü Kurumsal Pazar Satış Müdürü ve Kişisel Sistemler Grubu Ülke Müdürü görevlerini başarıyla yerine getirdi. 2012 Temmuz ayından beri HP Türkiye Kişisel Sistemler ve Baskı Grubu Ülke Müdürü görevini yürüten Ertuğ Ayık kariyerine bundan böyle HP MEMA Bölgesi Kurumsal Müşteriler Satış Direktörü olarak devam edecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.