Güncel

Ethereum ( ETH ) ve Tornado Cash (TORN) coştu! Peki neden?

Merge yaklaştıkça, Tornado Cash ve Ethereum kripto tokenlerine olan ilgi artıyor. Tokenler Coinmarketcap en trendler listesinde ilk iki sırada yer alıyor.

Ethereum ( ETH ) ve Tornado Cash (TORN) coştu! Peki neden?

Kripto para endüstrisindeki son çalkantılı olaylar, başta Ethereum ( ETH ) ve Tornado Cash (TORN) olmak üzere bazı ilgili tokenlere olan ilginin artmasına neden oldu.

Ethereum ( ETH ) ve Tornado Cash (TORN) coştu! Peki neden?

10 Ağustos CoinMarketCap'daki birkaç saat önceki verilere göre, Ethereum geçtiğimiz gün boyunca, 24 saat içinde %0.11 ve hafta boyunca %2.57 güçlenerek kripto trend listesinin lideri olarak ortaya çıkarken, TORN ise günde %16.74 ve hafta boyunca %32.03 kaybetmesine rağmen ikinci sırayı aldı.

Ethereum ( ETH ) ve Tornado Cash (TORN) coştu! Peki neden? - Resim : 1

24 saat içinde en çok trend olan 5 kripto para. Kaynak: CoinMarketCap (3 saat önce)

Ancak biz bu içeriği hazırlarken, birkaç saat içinde özellikle de Ethereum hızlı bir yükselişe geçti. Anlık verilere göre, Ethereum 24 saat içinde %8.18 güçlenerek kripto trend listesinin lideri olarak ortaya çıkarken, TORN ise günde %13.00 kaybetmesine rağmen ikinci sırayı aldı.

Ethereum ( ETH ) ve Tornado Cash (TORN) coştu! Peki neden? - Resim : 2

24 saat içinde en çok trend olan 3 kripto para. Kaynak: CoinMarketCap (Anlık)

Ethereum'un artışındaki bu etki, ağın İş Kanıtı'ndan ( PoW ) Hisse Kanıtı (PoS) algoritmasına geçişini işaretleyecek olan Merge yükseltmesinin hızlı yaklaşımına bağlı olabilir. Bu aynı zamanda ETH vadeli işlem hacminin 3 ayın en yüksek seviyesine ulaşmasını da etkilemiş görünüyor.

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.