Güncel

Ethereum piyasa değeri 24 saat içinde 25 milyar dolar arttı!

Ethereum, piyasa değerine 25 milyar dolar ekleyerek, 24 saat içinde çift haneli bir kazanç kaydetti.

Ethereum piyasa değeri 24 saat içinde 25 milyar dolar arttı!

Ethereum ( ETH ) blok zinciri, stake mekanizmasını başlatacak olan tarihi Merge yükseltmesine doğru ilerleme kaydettikçe, artan satın alma baskısı görülüyor. İkinci sıradaki kripto para birimi, ağ geliştirme faaliyetinin yanı sıra, piyasanın TÜFE verilerine verdiği olumlu tepkiden de yararlanıyor.

Ethereum piyasa değeri 24 saat içinde 25 milyar dolar arttı!

Ethereum gün içinde neredeyse %12'lik kazançlar kaydetmek için 1.875 dolardan işlem görüyordu. CoinMarketCap verilerine göre, 11 Ağustos'un erken işlem saatlerinde Ethereum da 1.907 $ ile zirve yapmıştı.

Ethereum piyasa değeri 24 saat içinde 25 milyar dolar arttı! - Resim : 1

Ethereum 1 günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Ek olarak, Ethereum da son 24 saatte 206.39 milyar dolardan 24.06 milyar dolar ekleyerek piyasa değeri 230.45 milyar dolar olan bir sermaye girişi kaydediyor.

Ethereum piyasa değeri 24 saat içinde 25 milyar dolar arttı! - Resim : 2

Ethereum 1 günlük piyasa değeri tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Birleştirme yaklaştıkça Ethereum ivme kazanıyor

Ethereum ağı, özellikle önceki haftalarda önemli bir katalizör olarak ortaya çıkan Proof-of-Work ( PoW ) mekanizmasından geçirecek olan Merge yükseltmesiyle, yükseliş ivmesine başladı.

Varlıktaki en son ralli, Ethereum geliştiricilerinin Birleştirme için üçüncü ve son test ortamı ağını (testnet) başarıyla yürütmesinden sonra geldi. 'Goerli' olarak adlandırılan yükseltme, Birleşme'nin kostümlü provası olarak kabul edildiğinden önemlidir. 

Ethereum Vakfı araştırmacısı Ansgar Dietrichs, 10 Ağustos'ta yayınlanan  bir tweet'te en son gelişmeyi doğruladı.

Geliştiricilerin yavaş ilerlemenin araştırma, geliştirme ve uygulama için yeterli zamana izin verdiğini belirtmesiyle, Ethereum'un geçişinin defalarca ertelendiğini belirtmekte fayda var.

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.