Ev hanımları yaşadı: İşte mini yıkıma ve kurutma makinesi

Küçük evlerin en büyük sorunu olan beyaz eşyaların yerleştirilmesi problemine çözüm yine bir teknoloji devinden geldi.

Ev hanımları yaşadı: İşte mini yıkıma ve kurutma makinesi

Roborock, Çin'de yeni akıllı Mini Yıkama ve Kurutma makinesi M1 Pure için ön siparişleri kabul etmeye başladı. Bu akıllı ev cihazı, küçük yükler (iç çamaşırı veya bebek giysileri gibi) için uygundur ve 1 kg'a kadar kapasiteye sahiptir. Cihazın doğrudan tahrikli motoru 45 dB gürültü seviyesine sahiptir, bu da onun sessiz çalışmasını ve uykunuzu bölmemesini sağlar.

Roborock Mini Yıkama ve Kurutma Makinesi M1 Pure, kumaşların derinlemesine ve nazikçe temizlenmesini sağlar. Roborock M1'in bir halefi olan bu model, çeşitli yeniliklerle geliyor. Fresh Gale teknolojisini kullanır ve cihaz 25 adede kadar iç çamaşırını alabilir. Fresh Gale 3D kurutma özelliği, kumaşların daha yumuşak hissetmesini sağlar.

Ev hanımları yaşadı: İşte mini yıkıma ve kurutma makinesi - Resim : 1

Ev hanımları yaşadı: İşte mini yıkıma ve kurutma makinesi

Makinede, eşyaların kuru olup olmadığını belirleyen ve temizleme döngüsünü sona erdiren entegre sensörler bulunur. Kurutucunun dönüş hızı dakikada 4.000 devir kadar yükselebilir ve hava akışı 18 km/s'ye ulaşır. Akıllı ev cihazı ayrıca 90ºC'ye kadar kendi kendini temizleme modu ve yıkayıcı 30 dakika içinde boşaltılmazsa otomatik havalandırma özelliğine sahiptir. Ayrıca, 270 ml'lik bölmesinden 50 güne kadar otomatik deterjan dağıtımı özelliği bulunur.

Roborock M1 Pure'da, 20'ye kadar program seçmek ve özelleştirmek için kullanılabilecek bir dokunmatik panel bulunur. Cihazın ayarlarını ayarlamak için Roborock uygulaması da kullanılabilir. Roborock M1 Pure'un boyutları 428 x 512 x 489 mm olup kompakt boyutunu vurgular.

Roborock Mini Yıkama ve Kurutma Makinesi M1 Pure, ön satış dönemi boyunca 100 yuan depozito ile indirimli fiyatla 1.999 yuan (277$) olarak sunuluyor. Ön satış dönemi sonrası (31 Mayıs 2024) cihazın fiyatı 3.599 yuan (498$) olacak. Roborock M1 Pure için henüz global erişim detayları mevcut değil.