Güncel

Ev telefonuna HD Ses teknolojisi geliyor

Basın Bülteni: Ev telefonunda HD Ses teknolojisi Türkiye’de ilk kez Turkcell Superonline’da.

Ev telefonuna HD Ses teknolojisi geliyor

Sabit telefon hizmetini kendi şebekesi üzerinden fiber kalitesiyle veren Turkcell Superonline, Türkiye’de ilk kez sunduğu HD Ses hizmeti ile telefon görüşmelerini daha da kaliteli hale getiriyor. Dünya standartlarında kurulan fiber optik şebekeler üzerinden verilen HD Ses hizmeti ile kullanıcılar, telefon görüşmelerinde karşı tarafın sesini daha net ve “gerçeğe yakın” duyabiliyor.

Turkcell Superonline yeni hizmetine özel hazırladığı HD DECT telefon ve avantajlı dakika paketleriyle, ayda 23,99 TL’den başlayan fiyatlarla HD Ses kalitesini evinize getiriyor. HD konuşma paketlerinden, ev telefonunu, numarası değişmeden Turkcell Superonline’a taşıyanlar ya da yeni numara alanlar faydalanabiliyor.

1365585741_turkcell-superonline.jpg

Türkiye’de dünya ile aynı anda fiber internet çağını başlatan Turkcell Superonline, yeni bir ilke imza atarak sabit telefonda HD Ses kalitesini fiber müşterilerinin hizmetine sunuyor. HD Ses hizmeti, Türkiye’de yine ve sadece evleri ışık hızında 1000 Mbps fiber internetle tanıştıran Turkcell Superonline tarafından, dünya standartlarında kurduğu fiber optik altyapısıyla sağlanıyor.

1365585761_ip300-hd-front-lighton.jpg

HD Ses, DECT telefon ve avantajlı dakika paketleri ile satışta

HD Konuşma Paketi kampanyasından,  tüm mevcut ve yeni Turkcell Superonline fiber internet müşterileri, ev telefon numaralarını Turkcell Superonline’a taşıyarak ya da Turkcell Superonline’dan yeni bir numara alarak, 24 ay taahhütle yararlanabilecekler. Ayda 23,99 TL’den başlayan fiyatlarla; HD ses servisi, HD DECT telefon ve her yöne avantajlı dakikalardan oluşan kampanya 30 Haziran’a kadar devam edecek. Turkcell Superonline kampanya kapsamında HD servis bedelini ise ücretsiz veriyor.

HD Ses nedir?

Sesin iletildiği frekans bandının genişlemesi yani tek bir kanala daha çok ses verisinin sığdırılabilmesi anlamına gelen HD Ses ile kullanıcılar, telefon görüşmelerinde karşı tarafın sesini daha “gerçeğe yakın” duyabiliyor. Sesleri daha kolay tanıyıp, telefonda anlaşılması zor olabilen "Z, S ve F" gibi harfleri anlaşılabilir hale getiren HD Ses özelliği, arka plan seslerini de bastırdığı için daha net bir telefon görüşmesi sağlıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.