Güncel

Ev Yaşamına Dair Her Şey China Homelife Turkey'de…

China Homelife Turkey; Çin Ürünleri Fuarı 2 – 4 Haziran tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde kapılarını açıyor.

Ev Yaşamına Dair Her Şey China Homelife Turkey'de…

800 Çinli firmanın katılımıyla gerçekleşecek olan China Homelife Fuarı, Uzakdoğu potansiyelinden faydalanmak isteyen girişimciler için önemli bir fırsat niteliğini taşıyor. Fuar kapsamında düzenlenen konferans programında da ürün İthalatında bulunan teknik engeller ve kalite sorunları başta olmak üzere Türkiye ve Çin arasındaki ekonomik ilişkiler değerlendirilecek. 3 gün boyunca devam edecek olan program saat 11:00 de başlayıp tek oturum olarak gerçekleşecek.

1464899269_1464782566img3582.jpg

Küresel ticaretin lokomotifi olma özelliğini taşıyan China Homelife, ticaret akışının en hızlı büyüyen ticaret koridorunu oluşturuyor. Dünyada uygun maliyetli, her seviyede kalitede ürün ve hammadde bulunabilirliği avantajı ile son 20 yıldır tüm dünyanın üretim merkezi haline gelen Çin, Türkiye'de China Homelife fuarı ile görücüye çıkıyor. Geçtiğimiz yıl fuar kapsamında düzenlenen ve Çin Hükümeti 21. yüzyılın İpek Yolu çalışması olarak başlattığı "İpek Yolu Ekonomik Kuşağı - OneBelt, One Road" projesinin tanıtıldığı konferansın devamı niteliğinde bu yıl da Çin- Türkiye arası ticari ilişkilerin değerlendirileceği bir konferans düzenlenecek. Fuar süresince her gün tek oturum olarak gerçekleşecek konferans da "Ürün İthalatında bulunan teknik engeller ve kalite sorunları", "Çin ile Ticaret", "Çin'den Başarılı Bir Şekilde Yararlanmanın Sırrı", "E-ticarette Küresel Etkileşim" ve "Türk Dış Ticaret Yönetmeliği ile Birlikte Türkiye ile Çin Arasındaki Ekonomik İlişkiler" başlıkları işlenecek. INSPECCO Muayene ve Sertifikasyon Hizmetleri Şirketi Yurtdışı Operasyon Bölümü Müdürü Hilal Yılmaz, Aka Samara, Riyad Ticaret Odası İstihdam Bölümü Başkanı ve İş Eğitimi Bölümü Başkan Yardımcısı KhalidAlshulail, Lansman Dergisi Sahibi Rüstem Akar, Lansman Dergisi Editörü Zeynep Solman ve Serpil Kılıç gibi isimlerin konuşmacı olarak katılacağı konferansta Çin ile ticaretin başarı sırları konuşulacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.