Evde izleyebileceğiniz en iyi 10 film! - Page 1

İş yoğunluğu ve stresinden uzaklaşmak isteyenler hafta sonlarında farklı farklı aktivitelerde bulunabilir. Kırlarda dolaşmak, piknik yapmak, deniz havası almak, arkadaşlarla görüşmek vb. şeyler. Pek tabii ki bunlar çoğaltılabilir de. Ancak içinde bulunduğumuz durum göz önüne alındığında, yukarıda saydığım aktiviteleri yapmak istemeyenler oldukça fazla. Bunun en önemli nedenlerinden biri ise hiç şüphesiz ki, koronavirüs felaketi. Maalesef ülkemize de uğrayan ve resmi açıklamalara göre 5 vatandaşımıza bulaşan salgın, insanları korkutmaya devam ediyor. Bu koşullar altında ise insanlar hafta sonlarını evde geçirmeyi tercih edebiliyor. Bu sebeple, güzel bir hafta sonu gününde evinizin koltuğunda veya yatağınızda kahvenizi alarak keyifle izleyebileceğiniz filmleri bir araya getirdik. İşte evde izleyebileceğiniz en iyi 10 film!

Evde izleyebileceğiniz en iyi 10 film! - Page 2

Bilim kurgu izlemek isteyenler için Upgrade ideal bir film.

Evde izleyebileceğiniz en iyi 10 film! - Page 3

Sakin ve dingin bir film olan Woman at War, İzlanda'nın harika doğasıyla birleşiyor. Film, sessiz sakin bir hayat yaşayan baş karakter Halla'nın evlat edinmesiyle değişen yaşamını konu alıyor.

Evde izleyebileceğiniz en iyi 10 film! - Page 4

Wes Anderson yapımı olan Moonrise Kingdom, küçük bir kasabadan kaçan genç aşıkları konu alıyor. Film, sevimli yapısıyla insanın adeta içini ısıtıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.