Evden çalışanlar için en iyi 8 uygulama - Page 1

Çin’de ortaya çıkarak 114’ten fazla ülkeye yayılan koronavirüs, insanları korkutmaya devam ediyor. Yalnızca insan hayatını tehdit etmekle kalmayan virüs, sosyal yaşamı ve iş yaşamını da olumsuz yönde etkiliyor. Şu ana kadar salgın ile başarılı bir şekilde mücadele etmeyi başaran Türkiye’de ise alınan önlemler bir bir uygulamaya konuluyor. Tedbirlere uyulması konusunda vatandaşa çağrı yapan yetkililer, böylelikle virüsün yayılma hızını kesmeyi hedefliyor. Bu kritik dönemde özel sektör de evden çalışma yöntemine yönelirken, verimliliği korumak adına bazı telefon uygulamaları büyük önem taşıyor. Eğer siz de evden çalışacaksanız ve verimli bir çalışma dönemi geçirmek istiyorsanız, bu uygulamalara kesinlikle göz atmalısınız. İşte evden çalışanlar için en iyi 8 uygulama!

Evden çalışanlar için en iyi 8 uygulama - Page 2

Workplace By Facebook


Facebook tarafından geliştirilen bu uygulama sayesinde grup içerisinde mesajlaşma, görüntülü ve sesli arama gibi pek çok işlem yapılabilmektedir. Ayrıca iş arkadaşlarınız ile dosya paylaşımını da yine bu uygulama üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Evden çalışanlar için en iyi 8 uygulama - Page 3

Google Drive


Google Drive'ı bilmeyeniniz zaten yoktur ancak evden çalışma noktasında en çok faydalanabileceğiniz bu uygulamayı listemize dahil etmemek de olmazdı. Google Drive sayesinde world, excel ve powerpoint dosyalarınızı ekip arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Evden çalışanlar için en iyi 8 uygulama - Page 4

Skype For Business (Skype Kurumsal)


Skype Kurumsal ile beraber grup sohbeti ve görüntülü konuşmanın yanı sıra bu uygulama üzerinden arkadaşınıza bağlantı verebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.