Güncel

Evernote 5 yaşında

Dünyanın her şeyi hatırlamasına yardımcı olan Evernote, kuruluşunun 5. Yılını, 18 Haziran tarihinde İstanbul boğazında düzenlediği tekne turu etkinliği ile kutladı.


Teknoloji ve lifestyle sektöründen basın mensuplarının katıldığı etkinlikte konuşma yapan Evernote’un Türkiye’deki Kurumsal İlişkiler şirketinin genel müdürü Jack Jacob, “Evernote ile hatırlamak istediğiniz her türlü içeriği kolayca saklayıp zamanı geldiğinde rahatça bulabiliyorsunuz. Bu yüzden Evernote’a yönelik talep hem dünya’da hem de Türkiye’de çok fazla.” dedi. Evernote’un kullanıcı sayısının dünya çapında 60 milyona ulaştığını ve Türkiye’deki kullanıcı sayısının da 500 bin olduğunun altını çizen Jacob, Evernote’un ileri ve iyi tasarlanmış teknolojinin hayatı kolaylaştıracağına inandığını ve çalışmalarını bu yönde şekillendirdiğini belirtti.

1371636566_1-1.jpg

 Evernote, bireylerin anılarını kaydetmesi, bulması ve onlarla etkileşim kurmasına olanak tanıyan yenilikçi ürünler ve hizmetler geliştirerek dünyanın her şeyi hatırlamasına yardımcı oluyor. Evernote uygulamaları, tüm büyük bilgisayar, web, mobil ve tablet platformlarında kullanılabiliyor. 2013 yılının Mart ayında Barselona, İspanya’daki Mobil Dünya Kongresi’nde “En İyi Kurumsal Uygulama” ödülünü kazanan Evernote ailesinde Evernote Peek, Evernote Web Clipper, Skitch, Penultimate, Evernote Clearly, Evernote Hello ve Evernote Food uygulamaları bulunuyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.