Evrende yaşayan canlı organizmalar, uzay tozu yoluyla Dünya'ya gelmiş olabilir

İngiliz bilim insanları saniyede 70 kilometre hızla gezegenler arası hareket eden uzay tozunu inceleyerek, Dünya'da uzaylı yaşamı var olabileceği teorisini orta
Evrende yaşayan canlı organizmalar, uzay tozu yoluyla Dünya'ya gelmiş olabilir - Page 1
İngiliz bilim insanları saniyede 70 kilometre hızla gezegenler arası hareket eden uzay tozunu inceleyerek, Dünya'da uzaylı yaşamı var olabileceği teorisini ortaya attı.
Evrende yaşayan canlı organizmalar, uzay tozu yoluyla Dünya'ya gelmiş olabilir - Page 2
İngiltere'de Bilim ve Teknoloji Tesisleri Konseyi tarafından finanse edilen yeni araştırmaya göre, evrende yaşayan canlı organizmalar, uzay tozu yoluyla Dünya'ya gelmiş ve burada yaşıyor olabilir.
Evrende yaşayan canlı organizmalar, uzay tozu yoluyla Dünya'ya gelmiş olabilir - Page 3
Bilim insanları, atmosferde yaklaşık 150 kilometre yüksekliğinde bulunan biyo-partiküllerin, atmosferin dışına çıkabileceğini ve uzayda hayatta kalarak başka gezegenlere gidebileceğini söyledi.
Evrende yaşayan canlı organizmalar, uzay tozu yoluyla Dünya'ya gelmiş olabilir - Page 4
Araştırmada, 'tardigrades' olarak da bilinen ve uzayda yaşayabilen bazı bakteri, bitki veya mikro hayvanların, dünyadan başka gezegenlere gidebileceği ve aynı zamanda uzaydaki organizmaların da aynı şekilde Dünya'ya gelebileceği söylendi.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.