Güncel

Exxen abonelik fiyatı 9.90 değilmiş!

Exxen'in yayın hayatına başlamasıyla birlikte abonelik ücreti de netlik kazandı. İşte Exxen abonelik fiyatı.

Exxen abonelik fiyatı 9.90 değilmiş!

Acun Ilıcalı'nın yeni dijital içerik platformu Exxen 1 Ocak itibariyle yayın hayatına başladı. Uzun bir süredir hazırlıkları devam eden Exxen'in nasıl bir fiyata sahip olacağı merak konusuydu.

Geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı kendi sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı açıklamada Exxen fiyatını 9.90 olarak açıklamıştı.

Exxen abonelik fiyatı 9.90 değilmiş!

Bu açıklamanın ardından herkes Exxen aboneliğinin 9.90 olacağını ve bu fiyatın hayli uygun olduğunu dile getirmişti. Gerçekten de 9.90TL'lik fiyat etiketi diğer dijital içerik platformlarıyla karşılaştırıldığında hayli uygun görünüyordu. Fakat işin iç yüzü biraz daha farklıymış.

Exxen abonelik fiyatı 9.90 değilmiş! - Resim : 1

Exxen ilk duyurulduğu günden bu yana reklamlı ve reklamsız olmak üzere iki farklı abonelik seçeneğine sahip olacağı konuşuluyordu. Fakat Acun Ilıcalı'nın paylaşımının ardından tek bir abonelik seçeneğinin olduğu, bu abonelik seçeneğinin de 9.90 TL olacağı iddia edilmişti.

Lakin Exxen'in yayın hayatına başlamasıyla birlikte abonelik fiyatının aslında 19.90 TL olduğunu öğrendik. Çünkü 9.90 TL'lik sürüm daha önce iddia edildiği üzere reklamlarla birlikte geliyor. Yani aynı TV'de dizi film izler gibi en heyecanlı noktada araya giren reklamları da izlemek zorunda kalacaksınız. Doğal olarak kimse para verip izlediği bir platformda reklam beklemek istemez.

O zaman da önemeniz gereken ücret 19.90 TL'ye çıkıyor. Bu da Netflix, Blu TV ve benzeri platformlarla aynı ücrete denk geldiği anlamını taşıyor. Sonuç olarak Exxen'in abonelik ücretinin 9.90 değil 19.90 olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Yorumlar
EXXEN
Bizce Hiç Pahalı değil Kalite mükemmel Bu arada bu ''EXXEN'' in yorumu :D
Cevapla
sena
lütfen bunu parasız yapın hem daha çok kişi kanala abone olur size yalvarıyoruz.
Aynen Kanka
baya kaliteli ya kesinlikle
EXXEN
biliyoruz zaten
Cevapla
tt maduru
Osman tufan neden türktelekom haberi altına yorum yapamuyoruz ne ayak tt müşterilerini mitlu etmiş bizden tırtıkladığı paralarlamı şimdi sana buradan uzun uzun yazmayacam fakat tt ye yorumsuz haber yapman ne ayak
Cevapla
Boz kurt
Netflix,e abonelik daha iyi hic olmazsa dunyaca belli bir site
Cevapla
Semih
Utandım resmen 900 milyon tl harcamış Savunma sanayiye harcasaydi daha iyiydi. Basit bir wp basit bir arayüz Tüm sizilerin yönetmen kameraman amatör. Çekim açıları rezil. Koskoca haluk bilginer için aldım Midem bulandı 10dakika izleyemedim. Müzikler berbat ışık yönetmeni patlatmış herseyi Cyberpunk2077 den daha rezil birsey varsa exxen..
Cevapla
Buğra
900 milyon TL çok az bir miktar aslında Netflix'teki 1 Film için o miktar harcanıyor.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.