Güncel

Exxen dizileri YouTube'a geldi!

Acun Ilıcalı'nın Netflix rakibi Exxen ilginç bir reklam kampanyasına başladı. Exxen dizileri YouTube resmi olarak yüklenmeye başlandı.

Exxen dizileri YouTube'a geldi!

1 Ocak 2021 tarihinde Netflix rakibi Exxen faaliyetlerine başlamıştı. Özel dizi ve içerikleri ile Netflix'e rakip olması beklenen Exxen, beklentilerin biraz altında kalmıştı. İçerik kalitesi eleştirilen Exxen'den bugün ilginç bir reklam kampanyası geldi. Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu Exxen'in dizileri, bugün resmi olarak YouTube'a yüklenmeye başlandı.

Şimdilik ilk etapta Gibi ve Hükümsüz dizilerinin sadece ilk bölümleri YouTube'dan ücretsiz olarak izlenebiliyor. Eğer diziyi severseniz 2 ve sonraki bölümleri için Exxen'e üye olmanız gerekiyor. Oldukça mantıklı bir pazarlama taktiği olan bu yöntem, platformun kullancı sayısına olumlu olarak yansıyacaktır.

Exxen'in ilerleyen günlerde resmi YouTube hesabına daha fazla dizinin ilk bölümlerini eklemesi bekleniyor. Eğer beğendiğiniz bir dizi çıkarsa Exxen'e üye olmak isteyebilirsiniz.

Exxen'in zaten 7 günlük deneme sürümü bulunuyor. Bu süre zarfında platformu beğenmezseniz üyeliğinizi iptal edebiliyorsunuz. Ancak dizilerin ilk bölümünü YouTube'a yüklemek hem daha fazla kişiye erişmeyi sağlayacak hem de üyelik oluşturmaya üşenenlerin işini kolaylaştıracak.

Sinema ve dizi sektöründen birçok ünlü ismi bünyesinde barındıran Exxen'de, ünlü YouTuber'ların da programları yer alıyor. Ancak gelen bilgilere göre YouTuber'ların programları pek tutmamış. Çünkü YouTuber'ların takipçileri genellikle ekonomik güce sahip olmayan kişilerden oluşuyor. Bu yüzden Exxen daha çok dizi ve filme odaklanacak gibi görünüyor.

Yorumlar
İdris.ay.47
Modemin tüm ışıkları sabit olmasına rağmen internet yok. Aranacak numara yok. Arıza bildirimi yaptım biri beni aradı ve modemde sorun olduğunu söyledi. Ama 4 tane farklı marka modem denedim hayla bekliyorum sanırım farklı bir operatörle görüşmemizi bekliyorsunuz
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.