Güncel

Eyvah! iPhone 5 eğildi!

Bir iPhone 5 kullanıcısının şikayeti oldukça şaşırttı!

Eyvah! iPhone 5 eğildi!

Apple'ın yeni nesil akıllı telefonu iPhone 5, dünyanın çeşitli bölgelerinde satış rekorlarına imza atarak milyonlarca kullanıcıya ulaştı. Ancak çabuk hasar gördüğü gerekçesi ile cihaz oldukça eleştiri almıştı.

Yeni gelen bir iPhone 5 şikayeti oldukça ilginç görünüyor. Bir kullanıcısının başına gelen bu olayın başka kullanıcılarında başına geldiği onaylandı. Şikayete göre iPhone 5'ini pantolonunun arka cebinde taşıyan kullanıcının cihazın üzerine oturması sonucu iPhone 5'te gözle görülür bir şekilde eğilme oluşmuş.

Cihazda kullanılan malzeme cihazın hafiflemesine neden olsa da, iPhone 4/4S'te kullanılan alüminyum aksine daha yumuşak ve daha esnek bir yapıya sahip. Cihazın bu yumuşak ve esnek yapısından dolayı bu tarz sorunlarının oluşması da normal görünüyor.

Eğilen iphone 5'in ekranında veya fonksiyonlarında herhangi bir bozulma rastlanmadı. Ancak görüldüğü kadarıyla çerçevede baş gösteren sorunun; sadece belirli cihazlardaki üretim sorunu mu, yoksa tüm cihazlarda yaşanabilecek bir alaşım sorunu mu olduğu bilinmiyor.


Yorumlar
Misafir
telefonu niye arka cepte taşıyorlar, tabi ki o hali alması gayet normal.
Cevapla
e
iphone telefonlarini savunan arkadaslar var aramizda iphone 4s ve s3 kullandim s3 gbisi yok ya iphonr neymis arkadas arkadasa verdim gitti telefon diye cebimde tasima geregini duymadim
Cevapla
Misafir
performans bakimindan iphone ama kullanislilik ve ozellik açısindan kesinlikle samsung
Cevapla
Misafir
bana gore su anda en guzel telefon iphone 4s.
Cevapla
Misafir
Aynı şekilde istediğiniz telefonun üstüne oturun hepsi yamulur.Ama içlerinden sadece Iphone çalışır durumda olur.S3 ile de oturun bu şekilde bir yere.Göreceksiniz.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.