Facebook Hikayeler gelişmeye devam ediyor!

Facebook, kullanıcıların hikayelerinde şarkı paylaşabileceği bir özelliği tanıttı. İşte detaylar!

Facebook Hikayeler gelişmeye devam ediyor!

Dünyanın en popüler sosyal paylaşım platformları arasında yer alan Facebook, kullanıcıların hikayelerinde şarkı paylaşabileceği bir özelliği tanıttı.

Artık hikayenize ekleyeceğiniz fotoğraf veya videodaki etiket simgesine dokunarak müzik seçeneğine girip, istediğiniz şarkıyı bulduktan sonra arkadaşlarınızla paylaşabilmeniz mümkün olacak. Ayrıca Facebook, yakında kullanıcıların profillerinde de şarkı paylaşabileceklerini müjdeledi.

Facebook yetkililerinden Fred Beteille ve Tamara Hrivnak konuyla ilgili olarak kullanıcıların profillerini zenginleştirebilmek için çalışmaya devam edeceklerini belirttiler. 

Facebook Hikayeler gelişmeye devam ediyor!

Facebook Hikayeler gelişmeye devam ediyor! - Resim : 1

Facebook'un bu yeni özelliğinin şu an test aşamasında olduğu ve kısa bir süre sonra tüm kullanıcılara açılacağı ifade edildi.

Anlaşılan Instagram üzerinde gerçekleştirilen yoğun bir çalışma sürecinin ardından sıra şimdi de Facebook'a geldi. Bildiğiniz gibi buna benzer özellikler Instagram'da mevcut. Facebook kullanıcılarının daha da kişiselleştirilebilir bir profil ile kendilerini gösterebilecek olması güzel bir gelişme. 

Peki ya siz bu güncelleme hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu özelliğin Facebook gibi bir platforma gelmesi sizce gerekli miydi?