Güncel

Facebook, ücretsiz telefon görüşmesini başlattı

Sosyal ağ devinin başlattığı hizmet gsm operatörlerini kızdırabilir.

Facebook, ücretsiz telefon görüşmesini başlattı

Sosyal ağ devi önemli bir hizmeti yaygınlaştırmaya başlıyor. Yılın ilk günlerinde kullanıcılara sunulan Messenger uygulaması ile ilk olarak Kanadalı kullanıcılar için görüşmesi olanağı sunulmuştu. Başarılı geçen iki haftalık deneme sonrası Facebook’un hizmeti Amerikalı kullanıcılara da sunduğunu görüyoruz.

Hizmet sayesinde Messenger uygulamasında kayıtlı olan arkadaşınızı ücretsiz arayabiliyorsunuz. Henüz Android platformu için aktif olmayan hizmetin kısa süre içerisinde dünya genelinde yayılması bekleniyor. Bir hatırlatma yapmak gerekirse, hizmetten yararlanabilmeniz için internet bağlantınızın olması gerekiyor.
1358405036_fbmessengercall-610x405.jpg

GSM operatörlerinden konuyla ilgili nasıl bir açıklama gelir bilinmez fakat, hizmetin tüm dünyada yaygınlaşması üstelik gün geçtikçe mobil internet abonelerinde sağlanan artışta eklenince telefon faturalarında ciddi bir düşüş söz konusu olabilir.

Facebook, hizmeti bir an önce geniş kitlere sunmak için yoğun çalışma içerisinde ve çok geçmeden ülkemizde de kullanıma sunulması bekleniyor.

Yorumlar
BONTON66
HERKES İNSANLARDAN KAZANÇ ELDE ETMEK İÇİN ÇALIŞIYOR KİMSE İNSANLARA KAZANDIRMAYI DÜŞÜNMÜYOR İNSANLAR SÜREKLİ PARA HARCIYAN MAKİNA DEYİLKİ İNSANLARA KAZANDIRINKİ HARCASINLAR BU YÜZDEN FACEBOOK U TAKTİR EDİYORUM İNSANLARI DÜŞÜNDÜĞÜ İÇİN ÇOK ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM SAYGILARIMLA.
Cevapla
Operatorler internetten kazanacak artik
Cevapla
lego adam
zaten viber var tango var ne artisi olucak acaba adam gibi caliscaksa guzel
Cevapla
Harika olur ne diyim.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.