Twin Strangers'a fotoğrafınızı gönderdikten sonra olaylar buna benzer bir şekilde gelişiyor. Yorumlar halinde benzerlerinizin fotoğrafları Facebook kullanıcıları tarafından gönderilmeye başlıyor.

Tabii bazen tipinizle dalga geçen insanlara da denk gelebiliyorsunuz ancak ilginç bir şekilde neredeyse birebir benzerinizi bulmayı başaran kullanıcılar oluyor.

Bu benzerler ise Türkiye'den ve hikayeleri Twin Strangers dışında gelişmiş. Facebook'ta arkadaşlarının arkadaşları sekmesi içerisinde kendisine birebir benzeyen birine rastlayan Emre Öcal (Sağda), ilk başta gözlerine inanamamış. Yücel Kayatürk'ün (Solda) Ankara'da yaşayan Emre'ye olan benzerliği ailesi ve arkadaşlarını da şaşırtmış. Şimdilerde Emre ve çevresi bu benzerliğe inanmakta hala zorluk çekiyorlar.

Türkiye'den bir benzerlik hikyaesi daha... Adviye Madran (Sağda) Twin Strangers'ı kullanan bir arkadaşının yüklenen fotoğraflar arasında Sheila Carsky Obenchain (Solda) adında bir Amerikalı genç kadına son derece benzediğini öğrendi. Manisa'da yaşayan Madran ve Obenchain'in Amerika'da karşılaşmış olma ihtimalleri de oldukça yüksek, çünkü Madran da kısa bir süre önceye kadar ABD'de bulunuyordu!

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.