Facebook'ta çileden çıkaran tipler - Page 1

Facebook'ta durum güncellemesi penceresine, aklınızdan ne geçerse yazabilirsiniz. Yakın zamanda yapılan bir araştırma da zaten insanların akıllarına geleni yazdığını ortaya koyuyor. Twitter'daki mesaj sistemi de böyle işliyor ve araştırma buradan yazılanların yüzde 40'ının "boş konuşma" olduğunu ortaya koyuyor. Elbette bir araştırma boş konuşma ile dolu konuşmayı neye göre ayırt ediyor, orası tam bir muamma!

Facebook'ta çileden çıkaran tipler - Page 2

Her insan bir diğer insanın sinirine zaman zaman dokunabilir. Ama öyle modeller vardır ki insana Facebook hesabını sildirir. İşte bu makalemizde bu türden insanları ele alacağız.

Facebook'ta çileden çıkaran tipler - Page 3

Facebook üzerinden farklı karakter modelleri ile tanışmaya hazır mısınız? Muhtemelen pek çoğunu zaten tanıyorsunuz ama yine de hatırlamakta yarar var!

Facebook'ta çileden çıkaran tipler - Page 4

Gizemli:

"Şimdi değilse ne zaman?", "Böyle olacağını tahmin edemezdi", "Göreceksin...", "Bazen olur öyle" gibi mesajların ne olduğunu kimse anlamaz. Kendi kendine mırıldanır gibi mesajlar yazan bir Facebook modelidir, zararsızdır. Gizemliden ziyade manasız mesajlar yazar.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.