Güncel

Facebook'ta hatalı mesaj silmeye son!

Facebook'un getirdiği bir yenilik ile artık yazdığınız mesajlarda hata olduğu zaman düzenleyebileceksiniz.

Facebook'ta hatalı mesaj silmeye son!

Facebook, yenilikler yapmaya ara vermeden devam ediyor. Son dönemdeki yeniliklerine bir yenisini daha ekledi ve gönderiye atılan mesajları düzenleyebilme olanağı sağlayan özellik geldi.

Facebook son zamanlarda yeniliklere hız vermeye başladı. Sosyal ağ son olarak yaptığı Zaman Tüneli'ne "Ara" ve "Dinle" butonlarını ve Facebook Chat'e smiley özelliği yeniliklerinden sonra şimdide kullanıcıların sevineceğini düşündüğümüz mesaj düzenleme özelliğini devreye soktu.

1340440999_facebook.pngFacebook'ta bir gönderiye mesaj attığınızda eğer fark etmeden yanlış bir kelime yazdıysanız bunu düzeltmek için attığınız mesajı komple silip mesajı yeniden yazmanız gerekiyordu. Dün itibariyle gelen bu özellik ile artık mesajınızı düzeltebileceksiniz.  Gönderinin en sağında yer alan "Düzenle veya Sil" ikonu ile yazdığınız mesajın düzeltmek istediğiniz yerini düzenleyebileceksiniz.

Facebook halka arz olayı sırasında siteyi geliştirmeye ara vermişti ama sanırım son zamanlarda yeniliklerle yoğunlaşmaya karar verdi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.