Facebook’ta kişisel bilgilerinizi koruyun - Page 1

Nasıl yapılır?
Etiket onayını açmak için: Tüm Facebook sayfalarının sağ üst köşesinde bulunan simgesine tıklayın ve Ayarlar'ı seçin. Soldaki sütunda Zaman Tüneli ve Etiketleme'ye tıklayın.
İnsanların senin gönderilerine eklediği etiketler Facebook'ta gözükmeden önce onayına sunulsun mu? ayarını bulun ve en sağındaki Düzenle'ye tıklayın. Açılır menüden Açık'ı seçin.

Facebook’ta kişisel bilgilerinizi koruyun - Page 2

9. UYGULAMA ŞİFRELERİNİ KULLANIN
Nedir?
Uygulama şifreleri, uygulamalarınıza girmek için kullanabileceğiniz tek kullanımlık şifrelerdir ve Facebook şifrenizi korumaya yardımcı olurlar. Giriş onaylarınız açıksa, bir uygulama şifresi kullandığınızda kod almak için beklemeniz gerekmez. Giriş onaylarını atlayarak hemen giriş yapabilirsiniz..

Facebook’ta kişisel bilgilerinizi koruyun - Page 3

Nasıl yapılır?
Uygulama şifresi almak için: Güvenlik Ayarlarınıza gidin. Uygulama Şifreleri kısmında Düzenle'ye tıklayın. Uygulama şifreleri oluştur'a tıklayın ve sonrasında ekrandaki talimatları izleyin.

Facebook’ta kişisel bilgilerinizi koruyun - Page 4

10. KİMLERİN SİZİ ARKADAŞ OLARAK EKLEYEBİLECEĞİNİ VEYA TAKİP EDEBİLECEĞİNİ KONTROL EDİN

Varsayılan olarak, Facebook'taki herkes sizi arkadaş olarak ekleyebilir. Size kimlerin arkadaşlık isteği gönderebileceğini değiştirmek isterseniz:

.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.