Güncel

Facebook'ta sizi engelleyenleri nasıl görürsünüz?

Facebook'ta göremediğiniz fotoğraflara Fengel isimli bu eklenti ile erişebilirsiniz.

Facebook'ta sizi engelleyenleri nasıl görürsünüz?

Google’ın tarayıcısı olan Chrome’a eklenebilen eklentiler sayesinde birçok uygulama kullanılabiliyor. Chrome Web Mağazası’ndan eklenti şeklinde tarayıcıya eklenen bu uygulamalar içinde ihtiyacınız olan her şey var.  

Bu eklentiler sosyal medya sitelerinde de kullanılabiliyor. Bunlardan biri de Fengel adında bir eklenti oldu. Fengel, Facebook üzerinde engellendiğiniz fotoğraflara erişmenizi sağlıyor.  Ayrıca Facebook arkadaşınızın sizi engelleyip engellemediğini de anlamış oluyorsunuz. Ücretsiz olarak indirilebilen Fengel Facebook kullanırken karşılaşılan bazı sorunlara da çözüm sunuyor.

1423044416_facebook.jpg

Bunların yanısıra Facebook kullanıcısı olmadığınız için 'Üzgünüz bu sayfaya ulaşılamıyor' hatasını geçerek görüntülemek istediğiniz fotoğrafa ulaşmanızı sağlıyor. İlgili sayfaya girdikten sonra sağ üst köşede çıkan F ikonuna tıkladıktan sonra 'Fotoğrafı Aç' diyerek görüntülemek istediğiniz fotoğrafa ulaşabiliyorsunuz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.