Güncel

Facebook'tan kartpostal uygulaması!

Facebook yeni bir uygulama için çalışıyor.


Facebook, sürekli yeni uygulamalar çıkarmaya devam ediyor. Dev sosyal ağ bugünlerde yeni bir uygulamasını daha test ediyor. Facebook'un, geliştirdiği yeni uygulaması sayesinde kullanıcılar, profillerine yükledikleri fotoğrafları arkadaşlarına kartpostal olarak gönderebilecek.

Hatta gerçek bir kartpostal şeklinde önünde fotoğraf arkasında da özel mesajlar için alan olacak. Eğer alıcının ev adresi bilinmiyorsa öğrenmek için de ayrı bir seçenek bulunacak.

1344669419_120810karpostal.hlarge.jpg

Facebook daha önce de Instagram fotoğraflarını kartpostal olarak gönderen uygulamayı başlatan Sincerely adlı şirketle bu uygulamanın geliştirilmesi için çalışıyor.

Uygulama şu an sadece limitli sayıda üyeye açık durumda. Facebook temsilcisinin yaptığı açıklamaya göre uygulamanın ücreti kesinleştiğinde herkese açık olacak. Daha önce Instagram'lı uygulamada 3 TL'ye kartpostal göndermek mümkündü. Facebook'ta bu uygulamanın ücretinin ne kadar olacağı henüz bilinmiyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.