VİDEOLU GÖRÜŞME YAPABİLİRSİNİZ Whatsapp’ta sesli konuşma başladı ancak videolu görüşmeye henüz geçilmedi. Facebook Messenger’da bu özellik var. Yapmanız gereken görüşmek istediğiniz kişiyle bir konuşma penceresi açıp sağ üst köşedeki video ikonunu tıklamak.

BİRİNE PARA GÖNDEREBİLİRSİNİZ Birçok ülkede Facebook üzerinden Visa ve Mastercard’la uyumlu hesaplara para gönderme özelliği başladı. Yakında Türkiye’ye de gelmesi bekleniyor.

HAREKETLİ FOTOĞRAFLAR GÖNDEREBİLİRSİNİZ Facebook’ta hareketli fotoğraflar göndermek de mümkün. Malum, devir GIFF devri... Konuşma penceresinde daha fazla ikonunu tıklayın, uygulama içi birkaç hızlı kurulum sonrası arkadaşlarınızla GIFF’leri paylaşın.

MARKALARLA KONUŞUN Diyelim aldığınız bir üründen memnun kalmadınız veya gitmek istediğiniz restoranın adresini bulamıyorsunuz. Facebook Messenger’da markalarla da online olarak konuşabilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.