Güncel

Fakir'in Alman Teknolojisi Yeni Pazarlara Uzanıyor

Starky Eco Power Dik Süpürgesini ve Veyron Bagless Süpürgesini tanıttı. Enerji tasarrufu sağlayan teknolojik ürünleri ile dikkat çeken Fakir Hausgerate, İFA 2014’te yeni pazarlara da göz kırptı.

Fakir'in Alman Teknolojisi Yeni Pazarlara Uzanıyor

Elektrikli süpürgelerden halı yıkama makinalarına, buharlı temizleyicilerden küçük ev aletlerine, ısıtıcılardan vantilatör ve kişisel bakım ürünlerine kadar geniş bir ürün yelpazesi olan Fakir Hausgerate, IFA 2014 Fuarı ziyaretçilerden tam not aldı. Yenilikçi teknolojileri ve tasarımlarıyla dikkat çeken ürünlerin sergilendiği Fakir standı, tüm dünyadan binlerce firmanın katıldığı fuarın en çok ilgi çeken stantlarından biri oldu. 

Fakir Hausgerate, tüketici elektroniğine ait tüm yenilikler ve son trendlerin bir arada görülebildiği İFA 2014’de ürün gamına yeni eklediği Starky Eco Power Dik Süpürgesini ve Veyron Bagless Süpürgesini tanıttı. Üstün teknolojik özelliklerinin yanı sıra enerji tasarruflu ve doğa dostu da olan süpürgeler, minimum enerjiyle maksimum güç vadediyor. 

1410589782_fakir-ifa-fuari-2014-4.jpg

Kalite ve teknoloji kadar tasarımın da yarıştığı İFA 2014 Fuarı’nda, Fakir’in en çok ilgi gören ürünlerinden biri de pratik temizliğin olmazsa olmazı şarjlı süpürge grubu için geliştirilen AS serisi renkli şarjlı süpürgelerdi. 

Fakir, yoğun pazar araştırmaları sonucunda tüketicilerin ihtiyaç ve taleplerine uygun olarak geliştirdiği ürünler ile dünyanın pek çok ülkesinde en çok tercih edilen markalar arasında yer alıyor. Fakir ürünleri, İFA 2014 Fuarı’nda kurulan bağlantılarla Hong Kong ve Tayland gibi yeni pazarlara da ihraç edilecek.   

Markanın kendini tanımlarken altını çizdiği en önemli özelliklerden biri de enerji verimli ve çevre dostu üretim. Ürünlerinde performansı artırırken enerji harcamalarını en aza indirmeyi hedefleyen Fakir, İFA Fuarı’ndaki ziyaretçilerine tüm ürünlerinin enerji sarfiyatı hakkında da bilgilendirmede bulundu. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.