Farklı sorunlara kısa çözümler sunabilecek websitesler - Page 1

10 dakikalık e-posta adresi


Sitelere üye olurken ‘doğrulama e-postası‘ için vermek zorunda kalınan adresler, şirketler tarafından paylaşılıp kişilerin gelen kutusu spam mailleriyle dolabiliyor. Bunun için ideal bir site olan ‘10 minute mail‘, insanlara geçici bir e-mail adresi sunuyor. 10 dakika boyunca kullanılabilen, gerekirse süresi bir 10 dakika daha arttırılabilen e-posta adresi işlemin ardından kendini imha ediyor.

Farklı sorunlara kısa çözümler sunabilecek websitesler - Page 2

Sahte kimlik

FakeNameGenerator.com ise kayıt esnasında ev adresi, posta kodu, cep telefon numarası, hatta işyeri adresi bilgilerini isteyen siteler için ideal bir uygulama. Siteye girilip ülke seçildiğinde detaylı olarak tüm bilgileri ‘gerçeğe uygun‘ bir şekilde sahte bir kimlik yaratılabiliyor.

Farklı sorunlara kısa çözümler sunabilecek websitesler - Page 3

Son hesap bükücü


Bazı websiteleri ‘sanal yaşamda ölüm‘ü oldukça karmaşık ve imkansız bir hale getirebiliyor. Hesabın silinmesi yerine ‘dondurmak‘ gibi önerilerle gelen sosyal medya veya platformlarda tamamen ‘yok olmak‘ isteyenlerin imdadına ‘Account Killer’ yetişiyor.

Farklı sorunlara kısa çözümler sunabilecek websitesler - Page 4

Site mi çöktü?


Down for everyone or just me, internette aşırı yoğunluktan dolayı ya da bazı engellemelerden dolayı girilemeyen sitelerin çöküp çökmediğini kontrol etmeye yarıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.