Güncel

Faruk K'dan GittiGidiyor'da ilginç satış!

Geçtiğimiz günlerde büyük online alışveriş sitesi Giitti Gidiyor'da ilginç bir ilan ile karşı karşıya kaldık, detaylara bakınız..

Faruk K'dan GittiGidiyor'da ilginç satış!

Türkiye'nin en büyük sanal alışveriş mağazalarından olan GittiGidiyor.COM'da ilginç bir ilanla karşı karşıya kaldık. Pop müziğin tarafsız isimlerinden Faruk K, soy isminde yer alan "K" harfini online olarak satışa sundu. Bu ilginç satış haberi internette büyük bir çalkantıya yol açtı.

1331732250_gittigidiyor.jpg

Getçiğimiz günlerde karşımıza çıkan bu ilan şimdiden çok sükse yarattı! 20.000 TL değerindeki "K" İlanının detaylarına bakacak olursak, altta yer alan açıklamaları sizlere sunalım:

1331731952_faruk-k-k-sini-satiyor544156220.jpg"Herkese merhaba, ben Faruk K.

Beni muhtemelen çoğunuz tanıyorsunuz. Tanımayanlarınız da geçmişte yaptığım oldukça popüler olan "Azar Azar" adlı şarkımdan hatırlayabilirsiniz.

Şimdi açıklayamayacağım bir nedenden dolayı, adımın sonundaki "K" harfini satılığa çıkarıyorum. Eğer satılırsa, satış nedenimi ve elde ettiğim geliri ne yapacağımı, internetten de yayınlanacak bir sahne şovuyla açıklayacağım ve bundan sonraki çalışmalarımda artık K harfini kullanmayacağım.

Tekliflerinizi bekliyorum...

Twitter'dan beni ve gelişmeleri takip etmek; görüşlerinizi, destek ve eleştirilerinizi belirtmek için

Resmi Facebook sayfamı beğenmek için: 

"Sahne şovunuzu bizim mekanımızda yapabilirsiniz" diyorsanız, sahne teklifleriniz ve iletişim için:"

GittiGidiyor.COM'daki ilana gitmek için tıklayın:

Faruk K, K' sını Satıyor!


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.