Güncel

Fatihteriming: Twitter'ın yeni gündemi bu!

2 gündür TT listesinden düşmeyen bir gündem karşımıza çıkıyor: Fatihterming ...

Fatihteriming: Twitter'ın yeni gündemi bu!

Son günlerde Sosyal Medya'da bir çok gündem geyik konusu oluyor. Bunlardan sonuncu ve en uzun olanlarından birisi de Galatasaray-Fenerbahçe derbisinde yaralanan Fatih TERİM hakkında atılan tweetler oldu.

Fatihteriming TT'si atılan tweetlerde binlerce kullanıcı yara bandı kullandığı resimleri twitter'a yağdırıyor. Milyonlarca kullanıcının geyik konusu olan Fatihteriming çığ gibi büyümeye devam ediyor.

1332416237_8zhg3e.jpg

İlk olarak Avustralya'da ortaya çıkan, insanların kütük benzeri şekilde yere uzanarak çektirdiği resimlerle başlayan planking hareketi, Fatihteriming akımı ile devam ediyor. Akım gittikçe büyümeye devam ediyor. Fenerbahçeli taraftarların öncülük yaptığı Fatihteriming akımı şuanda İncir Reçeli filmine gönderme yapan sendinaskim TT'sinden hemen sonra 3. sırada duruyor.

1332416257_tumblrm19cew823l1rsovguo1500.jpg

Yeni akımla birlikte Twitter'a yığılan görseller arasında Çamaşır makinesinden tutun da içki şişesine kadar yara bandı yapıştırılıp gönderilen resimler bulunuyor. Yanı sıra kendine yara bandı yapıştırıp gönderenlerin resimleri ise daha büyük çoğunlukta. Hepsi ve daha fazlası için:  https://twitter.com/!/search/%23Fatihteriming

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.