Güncel

Felix'in atlayışına bir de bu açıdan bakın!

Felix'in muhteşem atlayışı bakın nasıl tekrarlandı!

Felix'in atlayışına bir de bu açıdan bakın!

Dünyada bir çok rekoru alt üst ederek geçtiğimiz günlerde yeni bir rekoru üst sıralara taşıyan Felix Baumgartner o muhteşem atlayışını milyonlara canlı bir şekilde sergilemiş, tüm dünyadan milyonlarca insan o atlayışı an ve an takip etmiş oldu.

Baumgartner'ın yaptığı bu atlayış sosyal medya gibi bir çok gündemin baş konusu oldu. Hatta bu biraz daha ileri giderek bir ekip tarafından atlayış tekrarlanmak istendi. Bu sefer atlayan isim ne Felix Baumgartner ne de başka bir insan oldu, atlayan sadece ufak bir lego parçasıydı.


Evet yanlış duymadınız, ekip tarafından en ufak ayrıntıya kadar düşünülen lego parçalarının birararaya geldiği bu benzetme, Felix'in atlayışının farklı açıdan izlenmesi ve düşüşün ne kadar hızlı olduğunu göstermek için atlayışı bir kez daha gerçekleşti.

Boyut/Oran düşünüldüğünde legolar tabiki uzaya çıkartılmadı fakat, epey yüksek bir noktadan aşağı atlayışı gerçekleştiren lego paraşütlü atlayışını sonunda gerçekleştiriyor, ve yere inişini tamamlıyor.


Yorumlar
Bide ben atlasam...
Cevapla
Misafir
adamda yürek var helal olsun
Cevapla
Hatic
Siz hâlâ felix in gerçekten atladığını mi düşünüyorsunuz
Cevapla
adam uzaydan atlıyo daha biz muratgilin damından atlayamadık
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.