Güncel

Fetch teknolojisi geliyor

HTC'nin peşine düştüğü Fetch teknolojisi nedir?


Bir süredir akıllı telefon kulislerinde bir terim tartışılıyor: "HTC Fetch". Öncelikle, bunun bir telefon olmadığını söylememiz gerekli. Büyük ihtimalle bir izleme aracı... Böyle dememizin nedeni de Tayvan patent bürosuna patent başvurusunda bulunurken kullanılmış olan belgeler. Ancak bu bilgiler henüz tam detayları ile açıklanmadığı için sadece tahmin yürütebiliyoruz.

1371796478_htc-logo-1.jpg
 
HTC Fetch'in tanımı şöyle: "Mobil telefonları, akıllı telefonları, cep telefonlarını, taşınabilir bilgisayarları, tablet bilgisayarları bulabilmeye yardımcı olacak taşınabilir çoklu fonksiyonlu bir izleme aracı".
 
Cihazın hem donanım (yüksek ihtimalle Bluetooth) hem de yazılım bileşeni olduğunu biliyoruz. HTC bu ürünün sadece mobil cihazlar değil insanları da bulmak için kullanabileceğini düşünüyor. Şimdi bundan sonra yapacağımız tek bir şey var, oturup beklemek ve yeni HTC Fetch haberleri ile karşınızda olmak..

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.