Güncel

FIFA Street'i çok seveceksiniz

FIFA serisi ile hızlı bir çıkış yakalayan EA Sports, geliştirdiği yeni FIFA Street ile futbol severleri çimlerden alıp sokaklara götürecek.

FIFA Street'i çok seveceksiniz

EA Sports, FIFA Street demosunu yayımladı. Yayımlanan bu demo PlayStation 3 ve Xbox 360 platformlarında kullanılabilecek. EA Sports'un bu yeni oyununda sokak futbolunda oynanan tüm türlerini gerçeğiyle ayırdedilemeyecek kalitede kullanıcılarına sunmayı başarmış.

İlk sokak futbolu video oyununda oyunu oynarken kendinizi sokak futbolu oynarmış gibi hissedeceksiniz. FIFA serisnde alışagelmiş kontrol sisteminden vazgeçilmiş. Bu yeni oyunda gerçekçi bir mücadeleye ve farklı oyun modlarına hazırlıklı olun. FIFA Street demosunda 50 yeni yetenek hareketi ve orijinal sokak futbolu ve top sürme şekilleri mevcut.Oyuncular 4 farklı takım ile Amsterdam stadında 5 er kişilik maç yapabilecekler. Kullanıcılar demo sürümündeki ilerlemelerini 13 Mart'ta piyasaya sürülecek full sürümüne aktarabilecekler. Ayrıca FIFA Street'teki oyun içi sosyal ağ sayesinde kullanıcılar arkadaşlarının istatistiklerini ve başarılarını takip edebilecek, video paylaşabilecek ve FIFA Street Ağı'na katılabilecekler.
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.