Güncel

Fight Kulüp 2 yayında! Killa Hakan sözleri ile sosyal medyayı salladı

Rap camiasının ünlü isimleri Fight Kulüp 2 isimli parça için bir araya geldi. Şarkı kısa süre içerisinde sosyal medyada gündem oldu!


Rap camiasının sivri dilli isimlerinden birisi olan Killa Hakan, çalışmalarına kaldığı yerden devam ediyor. 2019 yılının Temmuz ayında diğer meslektaşları Ceza, Ben Fero ve Ezhel ile beraber düet yaparak Fight Kulüp isimli parçayı dinleyicileri ile paylaşan Killa Hakan, şarkı ile beraber daha da popüler hale gelmişti. Parça yayınlandığı dönemde dislike rekorları ile gündeme gelirken, dinleyiciler tarafından bir o kadar da beğeni kazanmıştı. Ayrıca şarkı 63 milyondan fazla dinlenerek önemli bir başarıya da imza atmıştı.

Fight Kulüp 2 yayında! Killa Hakan sözleri ile sosyal medyayı salladı

Fight Kulüp ismindeki ilk parçanın ardından şarkının ikincisi için bir araya gelineceği yönündeki söylentiler de giderek arttı. Daha sonrasında sosyal medya üzerinden bir açıklama yapan Killa Hakan, Fight Kulüp 2'nin geleceği müjdesini sevenleri ile paylaştı. Büyük bir merakla beklenen şarkı, sonunda yayınlandı ve kısa süre içerisinde YouTube trendlerin zirvesine yükselmeyi bildi. İkinci parçada Killa Hakan'a Ceza, Massaka, Summer Cem, Contra, Khontkar ve Anıl Piyancı gibi diğer isimler de eşlik ediyor.

Fight Kulüp 2 isimli rap şarkısı, sosyal medya üzerinden de konuşulmaya devam ediyor. Özellikle şarkının mimarlarından Killa Hakan'ın sözleri birçok kişi tarafından ilginç bulunuyor. Massaka'nın hesabı üzerinden yaklaşık 14 saat önce yayınlanan parçaya hali hazırda ilk şarkıdaki gibi bir dislike rekoru gelmiş değil. Parçanın dinlenmesi ise 1 milyonu aşmış durumda.

Yorumlar
💎G@kko💎
Herkes bi şekilde gündem olma peşinde
Cevapla
Massaka
Gokko boşu kes aq
X Artık Biliniyor
.....dedi yorum yazan gündem meraklısı :)
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.