2. The Crow - Brandon Lee:
Filmin bitimine sekiz gün kala, 31 Mart 1993 tarihinde sette dolu olan bir silahın ateşlenmesi sonucu hayatını kaybetmiştir. Babasının yanına gömülmüştür.

3. Sol Ayağım - Daniel Day-Lewis:
Daniel Day-Lewis Sinema tarihinin görüp görebileceği en büyük ustalardan biridir. Girdiği karaktere bürünen oyuncu kazalara da maruz kalıyor. Filmde tekerlekli sandalyede o kadar kaldi ki kaburgaları zarar gördü.

4. The Exorcist:
Korku Sinemasının en büyük eserlerinden biri olan Şeytan, bir çok garipliği bir arada bulunduruyor. Film esnasında 9 kişi hayatını kaybetmiştir. Bununla sınırlı kalmayan olaylar devam etmiş ve evde yangın çıkmıştır. Linda Blair, film esnasında omuriliğini zedeleyerek hastaneye kaldırılmıştır. Yönetmen William Friedkin, bir papaz çağırarak bütün oyuncuları kutsatmıştır.

5. The Matrix - Reloaded:
Matrix Reloaded filminde oynaması planlanan, hatta birkaç sahnenin çekiminde rol alan genç şarkıcı Aliyah, 2001'de Bahamalar'dan dönerken uçak kazasında hayatını kaybetti.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.