Filmlerdeki inanılmaz hatalar!

Filmlerdeki inanılmaz hatalar!

Filmlerdeki inanılmaz hatalar! - Page 1
American Beauty (Amerikan Güzeli) – Yastığın yer değiştirmesi Lester’ın karısıyla maddiyata değer vermemesi konusunda tartıştığı sahnelerde yastığı fırlattıktan sonra yastığın sekerek koltuğun üzerine düştüğünü görebiliyoruz ancak kamera açısı değiştiğinde yastığın ilk düştüğü pozisyonda olmadığını da görebilirsiniz.
Filmlerdeki inanılmaz hatalar! - Page 2
American History X – Sayfaların yere düşüp tekrar ortaya çıkması Danny’nin filmin sonlarına doğru vurulduğu sahnede, elindeki kağıtlar da kendisi gibi havalanır ama Danny’nin vurulduktan sonra yerde yatarken çekildiği sahnede bu kağıtların hala elinde olduğunu görebiliyoruz.
Filmlerdeki inanılmaz hatalar! - Page 3
Forrest Gump – Ütünün hareket etmesi Forrest Gump’ın Jenny ziyaret etmeye gittiği ve oğluyla tanıştığı sahnelerde ütü masasının üzerindeki ütünün ilk önce ayakta olduğunu ancak sahne değiştiğinde yatık olduğunu görüyoruz. Daha sonraki sahnelerde duvarda asılı olan resimin de kaybolduğunu görebilirsiniz.
Filmlerdeki inanılmaz hatalar! - Page 4
Reservoir Dogs (Rezervuar Köpekleri) – Kelepçelerin yer değiştirmesi Marvin Nash’in işkence yapmak amacıyla getirildiği sahnede, ellerinin arkadan kelepçelendiğini görürüz ancak Marvin Nash’i tekmelemeye başladıkları sahnede ise ellerinin önden kelepçelendiğini görürüz. Birkaç sahne sonra ise ellerinin yeniden arkadan kelepçelendiğini görürüz.