Güncel

Finans ve bankacılık sektörünün yerli tercihi Entera oldu

Entera faks çözümleriyle finans ve bankacılık sektörünün yerli tercihi.

Finans ve bankacılık sektörünün yerli tercihi Entera oldu

Entera, kurumsal iş haberleşmesi çözümleriyle her sektörden binlerce kurum ve kuruluşun eFaks, SMS, email pazarlama, IVR/IVN, faks sunucusu ve benzeri ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Bu kapsamda Türkiye’nin ilk ve tek kurumsal ölçekte efaks yazılımını da geliştiren Entera,on-premises hizmet sağladığı onlarca kurumaZiraat Bankası’ndan sonra Ziraat Katılım Bankası’nı da ekledi.

Entera, Türkiye’deki en fazla şube ve çalışan sayısına sahip Ziraat Bankası’na özel olarak Avrupa’nın en büyük efaks dönüşüm projesini dört ay gibi kısa bir sürede tamamlamıştı.

Ziraat Bankasından sonra yeni kurulan ve Türkiye’nin en büyük Katılım Bankası olma hedefiyle yola çıkan Ziraat Katılım Bankası da efaks çözümü olarak Entera’yı tercih etti.

Efaksprojesi kapsamında, bankanın bütün faks trafiği merkezde kayıt altına alınıyor ve bankaya ait döküman yönetim sistemleri, “corebanking” uygulamaları ve banka nezdinde kullanılan tüm faks cihazları ile tam entegrasyonsağlanıyor.

Banka gibi hatalara, bilgi kayıplarına müsadesi olmayan bir sektörde güçlü bir teknolojik alt yapı ile faks trafiği elektronik ortamda yönetilirken, arşiv sistemi giden ve gelen fakslara kolaylıkla erişim rahatlığı, banka için büyük kolaylık, zaman tasarrufu, verimlilik ve güvenlik sağlamıştır. Ziraat Bankası’nın Projenin tamamlanmasından bir yıl sonra öngörülenin üzerinde CAPEX ve OPEX tasarrufu sağlanmıştır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.