Fiyatını görünce şaşıracağınız dünyanın en pahalı 10 öğesi - Page 1

Fleur Burger 5000:
Mandalay Bay Fleur de Lys sahibi Şef Hubert Keller, dünyanın en pahalı öğelerden biri olan hamburgeri yaptı. Hamburger siyah yer mantarı, Kobe eti, kaz ciğeriyle birlikte geliyor. Fleur Burger 5000 dolar fiyat etiketiyle gerçekten zenginlere hitap ediyor.

Fiyatını görünce şaşıracağınız dünyanın en pahalı 10 öğesi - Page 2

Elmas Martini:
Geleneksel Martini’nin iyi bilinen varyasyonları vardır. Tipik kokteyl; cin ve vermut ile yapılır, zeytin veya limonla süslenir. Dünyanın en pahalı Martini’si bir kadının en iyi arkadaşı, elmas ile süslendi.

Elmas martini aslında kristal şişenin dibinde bir elmas nişan yüzüğü ile konsept edildi. İçki; New York Algonquin Hotel’de Mavi Bar menüsünde listelenir ve yaklaşık 10.000 dolar fiyatındadır.

Fiyatını görünce şaşıracağınız dünyanın en pahalı 10 öğesi - Page 3

Donmuş Sıcak Çikolata:
New York’tan başka nerede 25.000 dolar fiyatlı bir tatlı bulabilirsiniz ki? Doğu 60. Cadde üzerinde Serendipity 3 Restaurant’ın kendi menüsünde geleneksel sıcak çikolata son moda değişimi ile karşımıza çıkıyor. Donmuş sıcak çikolata, kakao ve süt karışımı ile oluşan suluya yakın bir tatlıdır.

Tatlı, porsiyon başına 5 gram 24 ayar altınla servis edilir. Donmuş sıcak çikolata, kremşanti ve altının yanı sıra tepesinde La Madeline au Truffle ile beraber sunuluyor. Çikolata, inanılmaz bir deneyim için altın kaşıkla veriliyor. Tatlı, Guinness Dünya Rekorlarına dünyanın en pahalı tatlısı olarak girdi.

Fiyatını görünce şaşıracağınız dünyanın en pahalı 10 öğesi - Page 4

Elmas Masajı:
Değerli elmaslar ile gevşeme şu sıralar oldukça popüler oldu. Değerli tedavi sırasında, değerli taşlar toz haline gelene kadar ezilir, vücut tamamen elmas tozları ile kaplanır. Ardından mıknatıs, cildin yüzeyinden taşları ve demir minerallerini uzaklaştırmak için kullanılır.

Tedavi, genç derilerde olduğu gibi birçok anti-aging etkileri içerir. Derin bir detoksifikasyon elektromanyetik dalga kirliliğine karşı cildi korur. Masajın tam fiyatı 100.000 dolarken, 25.000 dolar olan indirimli fiyata bu masajın tadını çıkarabilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.