Fiyatlar ucuzluyor! İşte 100 Bin TL altına alınabilecek en iyi ikinci el SUV araçlar! - Page 1

Yeni uygun fiyatlı bir SUV araç almayı mı düşünüyorsunuz? O zaman bu gelişen sektördeki en uygun fiyata sahip SUV araçlara yer verdiğimiz listemizi göz atmanızda fayda olabilir. Aklınızdan geçeni tahmin edebiliyorum, bu fiyata SUV araç mı kaldı? Evet, hâlâ bu fiyatlara alınabilecek SUV araç modelleri mevcut. Elbette bunlar tahmin edeceğiniz üzere en yeni modeller değil, ancak size bir SUV kullandığınızı hissettirecek ve bu sürüş keyfini yaşatacaklarına emin olabilirsiniz.

Fiyatlar ucuzluyor! İşte 100 Bin TL altına alınabilecek en iyi ikinci el SUV araçlar! - Page 2

Listemizi hazırlarken özellikle de küçük SUV'lara yer vermeye çalıştık. Zira küçük SUV araçlar, piyasadaki en popüler otomobiller arasındadır. Çünkü büyük SUV'lar genellikle arazi araçları olarak tercih edilirler, yüksek ayarlı sürüş konumunu, pratikliğini ve kaslı görünümünü sunarlar. Ancak fiyatları ve çalıştırma maliyetleri oldukça yüksektir. Ancak küçük SUV araçların yüksek satın alma fiyatı veya çalıştırma maliyetleri daha düşüktür. Dilerseniz sözü pek uzatmadan 100 Bin TL fiyatın altına bulabileceğiniz SUV araç modellerinin yer aldığı listemize göz atalım.


İşte 100 Bin TL altına alınabilecek en iyi ikinci el SUV araçlar!

Fiyatlar ucuzluyor! İşte 100 Bin TL altına alınabilecek en iyi ikinci el SUV araçlar! - Page 3

Toyota Seri 4Runner Model 2.4


1986 Yakıt Benzin & LPG Vites Manuel


Fiyat: 89.000 TL

Fiyatlar ucuzluyor! İşte 100 Bin TL altına alınabilecek en iyi ikinci el SUV araçlar! - Page 4

Suzuki Seri Vitara Model 1.6 JLX


2001 Yakıt Benzin & LPG Vites Manuel


Fiyat: 94.500 TL

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.