9. Roman Atwood – 2,5 milyon dolar

Yeni nesil kamera şakaları ya da araba patlatmadan, paintball’a türlü muzipliklerle 7 milyondan fazla takipçiye ulaşan Roman Atwood aynı adlı kanalıyla, 2,5 milyon dolar kazandı. Atwood, Nissan için geçtiğimiz Ocak ayında özel bir video hazırlamıştı.

8. Lilly Singh – 2.5 milyon dolar

YouTube mahlası Superwoman ile tanınan stand-up komedyeni ve şarkıcı Lilly Singh’in YouTube kanalının yıllık geliri 2.5 milyon dolar.

7. Michelle Phan – 3 milyon dolar

YouTube’un en çok kazanan kanallarından birinin makyaj ve kişisel bakım yayınları yapıyor olması kimseyi şaşırtmayacaktır. İpi göğüsleyense yıllık 3 milyon dolar gelirle Michelle Phan. Makyajı kendi kendine öğrenen Michelle’in işleri profesyonellere taş çıkaran cinsten.

6. KSI – 4.5 milyon dolar gelir
4.5 milyon dolar gelir sağlayan bir diğer kanal KSI, Olajide Olatunji’nin video yorumları ve eğlenceli videolarına ev sahipliği yapıyor. İngiliz yayıncı aynı zamanda bir hip hop müzisyeni ve KSI kanalı 10 milyondan fazla takipçiye sahip. Rhett & Link beraberliği takipçi sayısıyla kazanılan gelirin her zaman doğru orantılı olmadığını gösteriyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.