Güncel

Fortnite, Rift Tour etkinliğine katılacak ünlü ismi duyurdu

Fortnite, “büyülü yeni gerçekliklere müzikal bir yolculuk” olarak tanımladığı Fornite Rift Tour‘u resmen duyurdu.

Fortnite, Rift Tour etkinliğine katılacak ünlü ismi duyurdu

Fortnite, bu cuma Rift Tour etkinliğini başlatacak. Şirket bugün etkinliğie katılacak ünlü ismi duyurdu. Oyuna gelecek isim ünlü şarkıcı Ariana Grande olacak.

Fortnite, bugün Rift Tour için fragman yayınladı. Fragmanla birlikte etkinliğe Ariana Grande'nin katılacağı belli oldu. Rift Tour, dünya çapında bir starı ağırlayan çevrimiçi bir etkinlik olacak.

Fortnite, çevrimici etkinliğine katılacak ismi açıkladı

Bugün yayınlanan yeni kısa fragmanla etkinliğe katılan ismin dünya yıldızı Ariana Grande olduğu belli oldu. Ariana Grande’nin oyundaki skinlerinden biri de Twitter'da paylaşıldı. Paylaşım, Fortnite sızıntılarıyla bilinen ‘iFireMonkey’ tarafından yapıldı. Sızdırılan bu görüntüde karakterin görünüşü videodakinden farklıydı. Buna göre oyunda birden fazla Ariana Grande skini olacağını söylemek yanlış olmaz. 

Rift Tour etkinliği, daha birçok eşyayı da içerecek. Etkinliğin başlangıç tarihi ise 6 Ağustos. Rift Tour, 8 Ağustos’ta sona erecek. Fortnite Icon Series kategorisiyle satılacak skinlerin fiyatı, 1500 V-Bucks skalasında olacak. Epic Games yaptğı açıklamada "Hayranların Fortnite'a gösteri saatinden 60 dakika önce gelmesini öneriyoruz." ifadelerini kullandı.

Rift Tour programı hakkında daha fazla bilgi için RiftTour.com'u ziyaret edebilir veya oyun içi Rift Tour sekmesini kullanabilirsiniz. Rift Tour sekmesi, katılmayı planladığınız seansları planlamanıza yarıyor. Aynı sekmeden ayrıca en son Rift Tour Questleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.