Güncel

Fossil Q, ilk akıllı saat şirketi olacak!

Amerika menşeili ünlü saat firması Fossil, akıllı saatlerin üretimini üstlenecek yeni Fossil Q isimli şirketiin kurulduğunu bildirdi.

Fossil Q, ilk akıllı saat şirketi olacak!

Geçen yıl, Amerikalı ünlü saat firması Fossil, giyilebilir cihazlar üzerinde çalıştığını ve Intel ile olan bir işbirliğini duyurmuştu. Şimdi Fossil firması ilk akıllı saatlerini üretme noktasında yeni bir oluşum için kollarını sıvadı.

İlk olarak bu ayın başlarında geliştiriciler konferansında (IDF 2015) Intel ile yaptığı işbirliği sonucu ilk akıllı üç saat modelini tanıtan firma, yeni bir marka oluşturma adına Fossil Q isimli şirketin resmen kurulduğunu açıkladı. 

1440876350_img20150829214809.jpg

Fossil firması mevcut şirket isminin yanında "akıllı" saatler ve taşınabilir dijital elektronik cihazlarının üretiminin yapılacağı "Fosil Q" ilk akıllı saat şirketi olma ünvanına da sahip olmak üzere.  Yani Fossil Q sadece akıllı saat üreten bir şirket olarak faaliyet gösterecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.