Güncel

Foton dergisinin altıncı sayısı yayınlandı

IEEE Balıkesir Üniversitesi Öğrenci Topluluğu tarafından hazırlanan bilim ve teknoloji dergisi Foton’un yeni sayısı yayınlandı

Foton dergisinin altıncı sayısı yayınlandı

Alanında uzman isimlerin yazılarıyla yer aldığı ücretsiz dijital derginin yeni sayının içeriğinde; röportajlar, dijital inovasyon, yapay zeka, video oyunu süreçleri, robotik, yazılım, girişimcilik, spor, otomobil, filmler ve gezi yazısı gibi konular yer alıyor.

Foton dergisinin altıncı sayısı yayınlandı

Ücretsiz teknoloji ve bilişim dergisinin altıncı sayısını internet sitesi üzerinden okuyabilirsiniz. Ayrıca Foton dergisinin daha önce yayınlanan beş sayısını da okumak için tıklayın.

IEEE Nedir ?

IEEE dünyanın en büyük teknik organizasyonudur. Uluslararası bir yapısı olan IEEE, 160 ülkede 426.000'den fazla üyesiyle kar amacı olmadan mühendislik alanında çalışmalar yürütür. IEEE tüm dünyada Elektrik-Elektronik ve Bilgisayar Mühendisliği yayınlarının yaklaşık yüzde 30'unu tek başına yayımlamaktadır. IEEE’nin öğrenci ayağı Türkiye’ de 100’den fazla üniversitede mevcuttur.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.