Güncel

FOXLIFE, FX ve FOXCRIME Türkçe öğrendi

FOXLIFE, FX ve FOXCRIME kanalları izleyicilerden gelen taleplere kulak veriyor; en sevilen yapımlar artık Türkçe dublaj veya orijinal dilinde Türkçe altyazı seçeneğiyle ekranlara geliyor.

FOXLIFE, FX ve FOXCRIME Türkçe öğrendi

FOX Networks Group’un dünyadan sevilen yapımlarını Türkiye’deki izleyicilerle buluşturan kanalları FOXLIFE, FX veFOXCRIMEevde televizyon keyfine dublaj ve altyazı seçeneklerini ekliyor. İzleyicilerden gelen yoğun talepler üzerine gerçekleştirilen değişiklikle beraber kanalların en çok sevilen yapımları 1 Mart’tan itibaren Türkçe dublajlı veya orijinal dilinde Türkçe altyazı seçeneğiyle izlenebilecek.

FOXLIFE, FX ve FOXCRIME Türkçe öğrendi

Dünyanın en iyi suç ve polisiye dizilerinin adresi FOXCRIME D-Smart, KabloTV, Tivibu ve TV+; heyecanla beklenen yabancı dizi ve animasyonların Türkiye’deki adresi FX kanalı D-Smart, Tivibu, KabloTV, TV+ veBluTV; Hollywood’un en prestijli yapımları ve en ünlü yüzlerini bir araya getiren FOXLIFE ise D-Smart, KabloTV ve Tivibu platformlarında izleyicilerle buluşuyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.