Güncel

Fransa nakliye

Fransa nakliye hizmeti sunan Hiper Lojistik; Fransa ile birlikte Avrupa ülkeleri, Asya ülkeleri ve Orta Doğu ülkelerine hızlı taşımacılık hizmeti sunmaya devam etmekte.

Fransa nakliye

Fransa nakliye hizmeti sunan Hiper Lojistik; Fransa ile birlikte Avrupa ülkeleri, Asya ülkeleri ve Orta Doğu ülkelerine hızlı taşımacılık hizmeti sunmaya devam etmekte. Merkezi Hatay’da olan firma, İstanbul’da da bir depoya sahip olmakla beraber Dubai şubesi üzerinden de hizmet vermektedir. Hiper Lojistik Dış Ticaret Ltd. Şti. nakliye hizmetinde hızlı çözüm almak isteyenler için en uygun çözümleri sunmaktadır. Fransa nakliye firmaları arasında öncü olan firma; müşterilere özel, uygun fiyatlar belirlemektedir. Hiper Lojistik; FFL Sigortası (CMR Sigortası), TİO Belgesi, İSO 9001:2015, İSO 10002:2018 Belgeleri ve UTİKAD üyeliği ile sektörünün önde gelen, en güvenilir markalarından biridir.


Fransa Nakliye Firması

fransa nakliye firması


Üçüncü ülke taşımacılıklarında insanların en çok dikkat ettiği etkenler; güvenilirlik ve hızlı taşıma hizmetleridir. Nakliye hizmeti sunan Hiper Lojistik, güvenilir hizmetinin yanı sıra taşımacılık hizmetlerini de hızlı bir şekilde tamamlamaktadır. Karayolu, havayolu ve deniz yolu üzerinden, taşımacılık hizmetleri en hızlı şekilde gerçekleştirilmektedir. Transit süresi ortalama 14 gün kadar belirlenmektedir. Fransa’dan Orta Doğu ülkelerine, Türkiye’ye veya Avrupa ülkelerine nakliye hizmeti vermektedirler. Ağır nakliye, parsiyel nakliye hizmetleri gibi farklı seçenekleri de bulunmaktadır. Hizmet almak istediğinizde, firmanın müşteri temsilcileri son derece ilgili bir şekilde hizmetleri hakkında bilgi vermektedirler.


Fransa Nakliye Hizmeti

Fransa’dan ihracat, ithalat amaçlı yük taşımak isteyenler için hızlı çözüm sunan firma, karayolu bağlantıları ile yükleri kusursuz bir şekilde ulaştırmaktadır. Taşımacılık için bünyesinde farklı araçlar bulundurmakta olup eşyası çok olmayan müşterilerine parsiyel taşımacılık hizmeti de sunmaktadırlar. Bu hizmetle eşyalar daha kısa süre içerisinde ve daha uygun fiyatlarla taşınmaktadır.
Fransa nakliyeciler arasında öncü olduğu gibi sertifikaları ve deneyimleri ile en güvenilir firmalar arasında öne çıkmaktadırlar. Üçüncü ülke taşımacılığında genellikle illerle sınırlı hizmetler sunulsa da firmadan hemen her il için hizmet alma şansınız da bulunmakta!

Firmanın hizmet verdiği bölgelere bakıldığında, Fransa’da bulunan iller arasından hemen hepsinin olduğunu söylemek mümkün. Paris, Marsilya, Strazburg, Nantes gibi birçok şehre yüklerin taşınması için hizmet alabilmektesiniz.

Fransa Parsiyel Nakliye

Parsiyel nakliye, parça eşyaların taşınması için sunulan nakliye hizmetlerinden biridir. Tır şirketleri genellikle ağır yüklerin taşınması adına hizmetler verir. Hiper Lojistik ise tek parça eşyası olan insanlar da dahil olmak üzere tüm taşımacılık hizmetlerini sağlamaktadır.

Parsiyel taşımacılar, yakın bölgelere ulaşması gereken eşyaları depolarında barındırıyor ve aynı tarihte dağıtıma çıkarıyor. Bu noktada yaşanan dezavantajlardan biri de sürenin uzun olması olarak karşımıza çıkıyor. Firma, uzun süreli beklemelere çözüm sunacak en hızlı hizmeti sunuyor.

Fransa parsiyel nakliye hizmetinden yararlanmak için ebatları fark etmeden tek parça halinde eşyalarınızı firmaya teslim edebilirsiniz. Teslimat alındığında eşyalar korunacak şekilde ambalajlanmaktadırlar. Taşıma esnasında zarar görmemesi için araçlara profesyonel bir şekilde yerleştirilmekte. Parsiyel taşımacılık hizmetlerinin süresi ise ortalama 7 gün kadar kısa sürmektedir.

Teslim alınan eşyalar arasında kırılacak eşyalar olması da sorun edilmemektedir. Vermiş olduğunuz parçaların özellikleri hakkında bilgileri firmaya iletmeniz gereklidir. Eşyalar, korunaklı bir şekilde araca yerleştirilmekte ve taşıma esnasında hiçbir zarar görmemektedirler. Bunun için garanti veren firmadan, en güvenilir hizmetleri alma şansınız bulunmaktadır. Hiper Lojistik, Fransa nakliye firmaları içerisinde önde gelen firmalar arasında yer almaya yıllardır devam etmektedir.

Uygun Fransa Nakliye Fiyatları 

Nakliye hizmetlerinde verilen uçuk fiyatların aksine, Hiper Lojistik uygun fiyat seçenekleri ile karşımıza çıkmakta. https://hiperlojistik.com/ adresi üzerinden parsiyel taşımacılık, ağır nakliye gibi farklı hizmetler için fiyat alabilmektesiniz.
Firmanın vermiş olduğu Fransa nakliye fiyatları birçok firmaya göre oldukça uygun. Tek parça eşyalar için yüksek ücretler ödemenize gerek kalmadan, parsiyel taşımacılık hizmeti almanıza imkan tanınmakta ve eşyalarınız ortalama 10 gün içerisinde adrese teslim edilmektedir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.