Güncel

Fransızlara, Türk hackerlardan saldırı

Türk hackerlar, Türk düşmanı olarak kendini gösteren Valerie Boyer'in sitesini çökerttiler.


Sözde Ermeni soykırımının inkar edilmesine çeza getirilmesini sağlayacak yasanın sahibi olan Fransız vekil Valerie Boyer'in internet sitesi Türk hackerlar tarafından çökertildi. Aşırı Türk karşıtı olan  Valerie Boyer'in, "www.valerie-boyer.fr" adındaki internet adresi, "www.gray hatz.com.fr" adlı internet adresine yönlendirildi.

1324847361_greyhatz-1.jpg

Bu yönlendirdikleri internet sitesinde ise Türk bayrağının altında işe şu yazı yazıyor.

"O kadar düşünce özgürlüğüne saygılı bir ülkesiniz ki! 'Ermeni soykımı diye bir şey yoktur' diyerek bir gerçeği dile getiren birinin hapse atılmasının yolunu açıyorsunuz. O kadar iki yüzlü bir yönetiminiz var ki bizim yüzümüze karşı başka; diğer ülkelere karşı başka konuşuyorsunuz. Sizin meclisiniz önce kendi sorunu olan Cezayir'de yaptığı insanlık suçu olan soykırımınızı konuşsun. Biz biliyoruz ki Türkiye'de yaşayan Ermeniler sizin ülkenizde yaşayan ve diasporadan nemalanan Ermeniler'den çok daha farklı. Siz diaspora Ermenileri... Devlet arşivlerini açıp gerçeklerle yüzleşemeyecek kadar korkaksınız. Siz Fransızlar oy için gerçekleri hiçe sayan zavallılarsınız."

Yorumlar
Misafir
süper bir şey yapmışlar tebrik ederim yapanları.
Cevapla
Misafir
ellerinize saglik
Cevapla
Misafir
yüreğinize sağlık bunlara devamlı kendilerini hatırlatmak lazım
Cevapla
Misafir
ellerinize sağlık emek vermeden yemek olmaz tarihinin hesabını vermek istiyorlarsa babalarının hesabını çocuklarına soramazsınız diyen fransızlar cezayir katliamı ile başlayabilir.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.