Galatasaray C. Ronaldo için harekete geçti! Şaka değil gerçek teklif! - Page 1

Geçtiğimiz günlerde Suudi Arabistan'dan Cristiano Ronaldo'yu isteyen bir kulübün Manchester United'a 30 milyon euro bonservis teklifi vereceği, Cristiano Ronaldo'ya ise 2 yıl için toplam 250 milyon euro maaş ödemeye hazır olduğu sızdırılmıştı.

Galatasaray C. Ronaldo için harekete geçti! Şaka değil gerçek teklif! - Page 2

Aynı kulübün menajer Jorge Mendes'e ise 20 milyon euro teklif ettiği yazılırken, Cristiano Ronaldo'nun teklifi düşünmeye aldığı ifade edildi.

Galatasaray C. Ronaldo için harekete geçti! Şaka değil gerçek teklif! - Page 3

Ancak aradan çok uzun zaman geçmeden, Manchester United teknik direktörü Erik ten Hag ise Portekizli yıldızın takımdan ayrılmayacağını ifade etmiş, Cristiano Ronaldo'nun ise bu teklifi reddettiği iddia edilmişti.

Galatasaray C. Ronaldo için harekete geçti! Şaka değil gerçek teklif! - Page 4

Ten Hag yaptığı açıklamada, "Cristiano Ronaldo kişisel sorunlardan dolayı aramızda değil. Sezonu Ronaldo ile planlıyoruz. Onunla çalışmak için sabırsızlanıyorum." ifadelerini kullanmıştı.


Henüz bu olaylar taze iken, Galatasaray'ın Cristiano Ronaldo'nun fiyatını sorduğuna dair bir takım söylentiler dolaşmaya başladı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.