Galaxy Buds 3 Pro, canlı görüntülerle ortaya çıktı

Galaxy Buds 3 Pro’nun canlı görüntüleri, üçgen sap üzerindeki ışık şeridi tasarımını doğruladı. Bu yeni kulaklıkların diğer özellikleri de merakla bekleniyor.

Galaxy Buds 3 Pro, canlı görüntülerle ortaya çıktı

Samsung, 10 Temmuz'da gerçekleştirilecek Galaxy Unpacked etkinliğinde birçok yeni ürünü tanıtacak. Bu ürünlerden biri de Galaxy Buds 3 serisi kulaklıklar olacak. Ancak, Galaxy Buds 3 Pro'nun gerçek hayattaki görüntüleri şimdiden internete sızdı. Sızan bu görüntüler, ürünün tasarımını lansman öncesinde ortaya koyuyor.

Yeni kulaklıklar, sap tasarımını benimsemesine rağmen, bu alanda farklılaşıyor. Reddit kullanıcısı Plastic_Development1 tarafından paylaşılan görüntülerde, Galaxy Buds 3 Pro'nun Samsung'un hızlı eşleşme özelliğini desteklediği görülüyor. Bu da ürünün gerçekten Galaxy Buds 3 Pro olduğunu doğruluyor.

Gerçek hayattaki bu görüntüler, önceki tasarım değişikliği söylentilerini doğruluyor. Galaxy Buds 3 Pro, artık daha tanıdık bir sap tasarımına sahip. Ancak, bu sap tasarımı birkaç şekilde öne çıkıyor. İlk olarak, sap üçgen bir şekle sahip. İkinci olarak, sapta LED ışık şeridi bulunuyor. Bu LED şeritlerin kullanıcılar tarafından beğenilip beğenilmeyeceği ise kişisel tercihe bağlı.

Galaxy Buds 3 beyaz renkte gelirken, Pro modeli gümüş rengiyle daha premium bir görünüm sunuyor. Şarj kutusunda da iki iç LED bulunuyor. Hem kulaklıkların hem de şarj kutusunun dış yüzeyinin malzemesi bilinmemekle birlikte, metal gibi görünüyor.

Görüntüleri paylaşan Reddit kullanıcısı, yeni ürünle ilgili ilk elden deneyimlerini de aktardı. Kullanıcı, Buds 3 Pro'nun gürültü engelleme özelliğinin birinci nesil AirPods Pro ile eşdeğer olduğunu belirtti. Ayrıca, sesin biraz daha fazla basa sahip olduğunu söyledi.

Galaxy Buds 3 Pro'nun Samsung'un hızlı eşleşme sistemiyle çalıştığı görüldüğü için, şirketin bu cihazda Google'ın hızlı eşleşme işlevinden vazgeçebileceği düşünülüyor. Ancak, teorik olarak her iki sistemin birlikte çalışması da mümkün. Her iki hızlı eşleşme işlevinin desteklenmesi, bu işlevleri kullanabilen Samsung cihazlarında çatışmalara neden olabilir. Bu yeni ürünle ilgili Samsung'un ne karar verdiğini görmek için 10 Temmuz'u beklememiz gerekecek.